Bayburt İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi’nden ‘El Ele Güvenli Geleceğe’ projesi

Bayburt İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi’nden ‘El Ele Güvenli Geleceğe ve Okumaya Geldik Projeleri’ kapsamında öğrencilere güncel ve akademik kitaplar dağıtıldı.Terörle Mücadele Şubesi tarafından Bayburt Üniversitesi...

Bayburt İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi’nden  ‘El Ele Güvenli Geleceğe’ projesi

Bayburt İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi’nden ‘El Ele Güvenli Geleceğe ve Okumaya Geldik Projeleri’ kapsamında öğrencilere güncel ve akademik kitaplar dağıtıldı.

Terörle Mücadele Şubesi tarafından Bayburt Üniversitesi öğrencilere yönelik eğitici bilgilendirici stant kurularak kitap ve hediyeler dağıtıldı.

‘El Ele Güvenli Geleceğe ve Okumaya Geldik Projeleri’ kapsamında öğrencileri güncel ve akademik kitaplarla bilgilendirici bir proje olduğunu ifaden eden yetkililer, “Bu projeleri ilk önce Bayburt Üniversitesi Dede Korkut Kampüsünde başlatıp Bu hafta da Dede Korkut Kampüsünde stant açarak devam ettiriyoruz. Bu proje kapsamında toplam 650 kitap Üniversite Kütüphanesine hediye ettik. Stantlara gelen öğrencilere İl Emniyet Müdürlüğü Güvenli Geleceğe proje logolu çeşitli hediyeler verdik. Bu projeleri Bayburt il genelindeki okullarımızda da devam ettireceğiz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER