Bozüyük AK Parti Kadın Kolları’ndan Başkan Can’a ziyaret

Bilecik’in Bozüyük İlçe Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın eşi Emine Bakıcı ve AK Parti Bozüyük Kadın Kolları Teşkilatı üyeleri, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can’ı makamında ziyaret etti.Belediye Başkanı Nihat Can, eşi Nesrin...

Bozüyük AK Parti Kadın Kolları’ndan Başkan Can’a ziyaret

Bilecik’in Bozüyük İlçe Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın eşi Emine Bakıcı ve AK Parti Bozüyük Kadın Kolları Teşkilatı üyeleri, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can’ı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Nihat Can, eşi Nesrin Can’ın da bulunduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, konuklarına teşekkür etti. Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında konuklarına bilgi veren Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik’in ilçeleri, beldeleri ve köyleri ile topyekun kalkınması için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini belirterek, "Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı Bey’in kıymetli eşi Emine Bakıcı ve AK Parti Bozüyük Kadın Kolları Teşkilatımız ziyarette bulundular. AK Kadınlarımız her alanda olduğu gibi siyasette de oldukça başarılı çalışmalara imza atıyor. Milletimizin teveccühüyle seçimlerden bugüne kadar başarı ile çıkan partimizin elde ettiği zaferlerin arkasında AK Kadınlarımızın çok büyük emeği ve katkısı vardır. Ziyaretleri sebebiyle Emine Bakıcı hanımefendi ve Bozüyük Kadın Kolları teşkilatımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Hediyelerin takdim edildiği ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Nihat Can, konukları ile hatıra fotoğrafı çektirerek uğurladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER