Bozüyük’te patent ve markalaşma semineri

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde teknik ve branş öğretmenlerine patent ve markalaşma semineri verildi.Girişimciliği Destekleme Derneği, Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bozüyük girişimciliği paydaşlığında düzenlenen programda...

Bozüyük’te patent ve markalaşma semineri

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde teknik ve branş öğretmenlerine patent ve markalaşma semineri verildi.

Girişimciliği Destekleme Derneği, Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bozüyük girişimciliği paydaşlığında düzenlenen programda projeler, patent ve markalaşma konularında ilçedeki teknik öğretmenler ile bazı branş öğretmenlerine sunum yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Çetinkaya’nın açılış konuşmasını yaptığı programda Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi öğretim üyesi ve Kamu Sanayi Üniversite Derneği Başkanı Prof. Dr. Harun Mindivan projeler, teknopark portal tanıtımı, sanayi tesvik destekleri, Türkiye ve Bilecik ile ilgili teknolojik çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Müdür Mindiyan, Bilecik’te teknopark açıldığını ve taleplerin kabul edildiğini özellikle belirti.

Daha sonra Türk patent ve marka kurumundan uzman Emre Seyrek, patent faydalı model ve markalaşmanın önemi hakkında sunumlar yaptı. Yoğun katılımın olduğu program İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Bozüyük Girişimciliği Destekleme Derneği yönetim kurulu Başkanı Celali Yılmaz tarafından konuşmacılara belge ve hediye takdimi ile sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER