Exxen Aboneliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Exxen Aboneliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

2021 Yılında Acun Ilıcalı’nın Acun Medya ile birlikte kurduğu dijital bir sosyal medya mecrası olan Exxen Türk halkının fazlasıyla merak ettiği bir program oldu. Belirli bir ücret karşılığında bu mecraya üye olanlar ve üyeliğini iptal ettirmek isteyenlerin sayısı da bir hayli fazlalaştı. Ancak daha öncesinde de sitenin aylık ücreti merak konusuydu.

Exxen Aboneliği Kaç TL

Exxen aboneliği ücret bakımından kimine göre az kimine göre ise fazla olarak tepki çekti. Acun Ilıcalı herkesin satın alabileceği düzeyde bir fiyat seçeneği sunduğunu söyledi. Bu duyurudan sonra ise Exxen aboneliğinin reklamlı halinin 9.90TL ve reklamsız halinin ise 19.90TL olacağı açıklandı.

Exxen’in fiyatı bazı kişiler tarafından tepkiye de maruz kaldı. Bunun sebebi ise yabancı bir mecra olan Amazon üyeliğinin Türkiye’ye reklamsız uyarlanmasının 7.90TL olup Exxen’in 9.90TL reklamlı olmasıydı. Ancak bu duruma tepki göstermeyen ve uygun bir fiyat olduğunu söyleyenler de vardı.

Kısacası bu konu sosyal medyada tartışma haline geldi. Fiyatın uygun olmadığını düşünenler ve verdikleri fiyatın içeriklere değmediğini düşünenler de üyelik iptali için çeşitli yollar aradı.

Exxen Aboneliği Nasıl İptal Edilmektedir?

Exxen üyeliği 1 hafta ücretsiz deneme olarak başlamaktadır. Bu deneme sürümünden sonra içeriği beğenmeyen kişiler üyeliği iptal etmek isteyebilirler.

Exxen aboneliği, reklamlı ve reklamsız abonelik seçenekleri olarak bulunmaktadır. Bu üyelikleri alan bireyler ya da deneme sürümündeki bireyler gerek içerideki programları beğenmediğinden gerek reklamlı izlemek istemediğinden ya da daha pek çok nedenden dolayı Exxen aboneliği iptal etme işlemi fazlasıyla gündem olmuştur ve nasıl yapılacağı da sorunlardan birisidir.

Aslında Exxen isimli mecrada üyeliğin iptali hakkında bir yanıt mevcuttur. Ancak o başlığa gitmek zaman alır ve internete yazıp aratmak daha kolay bir seçenek olur.

Exxen aboneliği aylık olarak alınmaktadır. Yani iptal etme süresi alındıktan sonra değildir ve istenilen zamanda üyelik iptali yapılabilir. Exxen aboneliği iptal etme hakkında belirli bir yöntem de mevcuttur.

Kişiler öncelikle Exxen adresine yönelmelidir ve üyelik girişini gerçekleştirmektedir. Üyelik girişini yaptıktan sonra ise sitenin sağ üst kısmındaki profil kısmına gidilmelidir. Daha sonra ise bireylerin karşısına ‘profilimi sil’ kısmı gelecektir. Bu kısımda ise hesap silme işleminin gerçekleştirilmesi için gerekli işlemler kişinin karşısına gelecektir. Bu işlemler ile Exxen aboneliği iptal etme işlemi yapılmıştır. Abonelik iptal edildikten sonra kişilerin aboneliği tekrardan yenilenmeyecektir. Tekrardan abone olmak isteyen kişiler tekrardan üye olmak zorundadır.

Kaynak : Exxen aboneliği iptal etme

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER