Samsung Galaxy S21 Özellikleri Belli Oldu

Yeni Samsung Galaxy S21 modelinin özellikleri de ortaya çıkmaya başladı.

Samsung Galaxy S21 Özellikleri Belli Oldu

Samsung şirketin de son zamanlarda yoğun çalışmalar var. Note 20 ve Note 20 Plus modellerinin üzerinde çalışma gösteren ve özelliklerini piyasaya çıkarmayı düşünen firma alternatif modeller üzerinde de çalışmaya başladı. Yeni Samsung Galaxy S21 modelinin özellikleri de ortaya çıkmaya başladı.

Samsung Galaxy S21 Özellikleri

Son zamanlarda hep amiral gemileri üzerinde çalışmalar yapan Samsung bu kez fiyatları biraz daha aşağı çekmeyi düşünüyor. Yeni modelin özelliklerine baktığımız takdirde ekranda muhtemelen 60 Hz yenileme hızıyla karşılaşacağız.

Ayrıca Snapdragon 865 ve 875 yonga setiyle gelmesi düşünülen modelde FHD+ ekran kalitesi bulunacak. Bunun yanı sıra 150 MP kamera özelliği de söylentiler arasında yer almakta. Fakat uygun fiyatla gelmesi beklenen bu modelde 150 MP kamera kullanılmayacağını ve daha cazip bir kamera özelliği bulunacağını da bildirebiliriz. Süper AMOLED ekrana sahip olan telefonda Dijital Zoom, Otomatik Flaş, Yüz Algılama, Odaklanma için dokunmatik özellikli 48 MP + 8 MP + 2 MP kamera bulunmakta. 

Telefonla alakalı yeni gelişmeler olduğu takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Haberts.com olarak sizlere her daim en iyi en güncel haberler konusunda bilgi vermeye devam ediyoruz. Samsung Galaxy S21 telefon piyasaya çıktığı takdirde sizlerle paylaşacağız. Telefonun fiyatıyla alakalı henüz net bilgimiz bulunmamakta. Muhtemelen diğer telefonlara oranla daha uygun olacağı kesin.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER