Exxen Hesabı Açmak İçin Neler Yapılması Gerekiyor?

Dijital dünyaya geçiş yaşarken karşımıza birçok yeni platform çıktığı aşikardır. Exxen ise bunlardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Peki, Exxen Hesabı Açmak İçin Neler Yapılması Gerekiyor?

Exxen Hesabı Açmak İçin Neler Yapılması Gerekiyor?

Dijital dünyaya geçiş yaşarken karşımıza birçok yeni platform çıktığı aşikardır. Exxen ise bunlardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Exxen hesabı açmak isteyen bazı kişiler elbette bu yeni yerli platform bünyesinde tam olarak hangi adımları takip edeceğini kestirmiş değiller.

Bizlerde bu konu hakkında yardımcı olmak adına yerli platformumuz olan bu ismin hesap açma işlemlerinde neler gerekiyor? Açıklayacağız. Yıllık ve aylık şekilde sunulan platforma üye olmak için belirlenmiş olan ücretlere yakından bir göz gezdirelim.

Exxen Hesabı Açmak İçin Ne Tür Abonelik Fiyatları Bulunuyor?

1 Ocak 2021 senesine giriş yapıldığı anda yerli platform olarak sunulan bu önemli isim, pek çok önemli isimleri bünyesinde barındırıyor. İnternet fenomenleri yanı sıra önemli oyuncular ile birlikte aboneler için çok önemli programlar sunuluyor.

Exxen hesabı açmak adına iki farklı adım takip edilebiliyor. İlk adıma bakıldığında reklamların olmadığı abonelik sistemi dikkat çekiyor. Aylık ücreti ise 19.9 TL şeklinde görülebiliyor. Diğer adıma bakıldığında ise reklamların olduğu abonelik için belirlenen ücret 9.9TL şeklindedir.

Özellikle bu platform yakından incelendiğinde diğer dijital platformlara göre gayet uygun açıda olduğu anlaşılabiliyor. Diğer dijital platformların abonelik ücretleri ise şu şekildedir;

  • BluTV 22.90 TL.
  • Netflix temel hesap 17.99 TL.
  • Amazon Prime Video 7.90 TL.
  • Netflix standart hesap 29.99 TL.
  • Exxen reklamsız abonelik 19.90 TL.
  • Netflix özel hesap 41.99 TL.
  • Exxen reklamlı abonelik 7.90 TL.

Göründüğü üzere yerli platform olarak sunulan Exxen ücreti gayet ideal oranlarda olduğu anlaşılabiliyor.

Exxen Hesabı Açmak İçin Gereken İşlemler Nelerdir?

Hesabın açılması adına ilk önce yapılması gereken platformun ana sayfasına giriş yapmaktır. Açılan sayfada bulunan e-posta, Ad ve Soyad alanlarının doldurulmasının ardından aşağıda ki görselde görüldüğü gibi 7 gün ücretsiz izle kısmına tıklama gerçekleştirilir.

İşlemden sonra altta paylaşmış olduğumuz görselde olduğu gibi ekranda beliren ilgili kutucuklar tam olarak doldurulduktan sonra ilerlemeye devam edilir.

Gelecek olan kısımda ise reklamlı ya da reklamsız abonelik türü seçilir.

En sonuncu işlem olarak Exxen hesabı açmak adına 7 günlük ücretsiz kullanımdan sonra ücretin çekilmesi gereken kart bilgileri sisteme girilir.

Bilgilerin doğru bir şekilde girilmesinden sonra onayla butonuna tıklanarak işlemin tamamlanması sağlanır. Böylece Exxen.com üyelik işlemleri problemsiz şekilde gerçekleştirilecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER