GeekBench testlerinde iPhone rakiplerine fark atıyor!

GeekBench testlerinde iPhone modelleri rakip modellere fark atıyor.

GeekBench testlerinde iPhone rakiplerine fark atıyor!

GeekBench testlerinde Samsung modellerine göre iPhone modellerinin büyük bir farkla sıra farkı olduğunu gösteriyor. iPhone modellerinin henüz çıkmamış Galaxy S10 modelinden daha hızlı olması ve performansının daha yüksek olması iPhone modellerini tercih eden kişilerin doğru tercihte buluduklarına dair kanıt. Samsung Galaxy serisinin tüm modellerine karşı GeekBench testlerinde yapılan model karşılaştırmalarında iPhone X modellerinin çok daha güçlü oldukları ve aynı zamanda teknik olarak çok güçlü oldukları açıklandı.

GeekBench testlerinde iPhone ilk sıralarda

Apple'ın iPhone modelleri akıllı telefonlar sıralamasında farklı testlerde ilk sıraları kapıyor. İlk sıralarda bulunan Apple markasına ait modellerin ardından ise Samsung'a ait Galaxy serisinin teknik özellikleri güçlü modelleri ve Huawei markasına ait modeller bulunuyor.

GeekBench testlerindeki sonuçların ne kadar güvenilir sonuçlar olduğu ise ispatlanmış ve doğru sonuçlar verdiği, markaya göre değil modelin özelliklerine göre puanlar verdiği kanıtlanmış testler. GeekBench testlerinin her cihaz için yapılabiliyor olması ve markalar tarafından cihazları satışa sunulmadan önce testlerin bu uygulamada yapılarak satışa başlanıyor olması da markaların GeekBench'e güvenini gösterir nitelikte.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER