Sıra Bulucu ile Yükselişinizi Her An Takip Edin

Sıra Bulucu ile Yükselişinizi Her An Takip Edin

Türkiye’de ve dünyada birçok insan tarafından yoğun ilgi gören Whois ve sıra bulucu hizmeti forumumuzda üye olan veya olmayan tüm kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu sistemlerin kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte stabil hizmetinden dolayı diğer ücretli uygulamalara göre daha fazla tercih ediliyor. Bu doğrultuda profesyonel bir el işçiliği ile programlanmış olan sistemlerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnternet aleminde bulunan tüm sitelerin who is sorgularını hızlıca yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıra bulucu sistemimizi kullanarak anahtar kelimenizde Google sıralamasında hangi sayfada olduğunu görebilirsiniz. 

Sıra Bulucu ile Yükselişinizi Her An Takip Edin

Türk Webmaster forumu olarak kullanıcılarımızın seo işlemlerine destek olmak amacıyla kullanıma sunduğumuz sıra bulucu her türden müşterimize ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Bu sistemi kullanmak için forumumuzun üst kısmında bulunan Sıra Bulucu butonuna tıklayabilir ve sorgulama ekranına girebilirsiniz. Bu ekranda sizden “Site Adı – Anahtar Kelime – Lokasyon” bilgileri talep edilecektir. Bu bilgilerin girişini eksiksiz bir şekilde yaparak Google’da sıralamanızı görebilirsiniz. Lokasyon bazlı sıralama konusunda Türkiye’de bulunan tüm illerin arama yoğunluğuna göre bilgi sunan tek sorgulama aracı tarafımızca sizlerin kullanımına sunulmuştur. Site linkini ve anahtar kelimenizi girdikten sonra alt kısımda bulunan “Türkiye Geneli” butonuna tıklayarak ülke içerisinde bulunan illeri seçebilir ve o il üzerinden arama yapabilirsiniz. Bu sistemle sorgulama yapmak çok basit olmakla beraber tamamen ücretsizdir.

Ücret Ödemeden Whois Sorgulayın

Günlük olarak sürekli girip çıktığınız internet sitelerinin sahiplerinin kim olduğu konusunda bilgi almak istiyorsanız bu gibi sistemlerden faydalanarak işlemlerinizi uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’de bulunan forumlar arasında hiçbir şekilde üyelik talep etmeden rahat bir şekilde Whois sorgulaması yaptıran ilk forum olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu doğrultuda hizmet alırken sistemimizi en iyi şekilde test edebilirsiniz. Normal bir whois sorgulamasında hangi bilgilere ulaşabilirseniz sizin için ücretsiz olarak sunduğumuzda da o bilgilerin aynısına seri bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Bu hizmetimiz ile sadece Whois sorgulaması değil bunun yanı sıra Lookup DNS sorgulaması da yapabilir ve domainin hangi sunucu üzerinde barındığını öğrenebilirsiniz. Kaynak : https://turkwebmaster.net

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER