Whatsapp Messenger, Facebook Messenger ve Instagram mesajları tek uygulama altında toplanacak

Facebook'un kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg'in yakın zamanda 3 uygulamanın mesajlar bölümünü tek uygulamada toplayacağı iddia edildi.

Whatsapp Messenger, Facebook Messenger ve Instagram mesajları tek uygulama altında toplanacak

Facebook'un kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg'in yakınında olan isimlerin iddiası Facebook'un sahibi olduğu 3 önemli uygulamanın tek bir uygulamada toplanacak olduğu ve mesajların tek uygulama altından görülebilecek olduğu iddia edildi. WhatsApp Messenger, Facebook Messenger ve Instagram mesajlarının tek uygulamada hepsini aynı anda görülebilecek olmasının Facebook ve diğer uygulamalarını kullanan kullanıcılar için tek uygulama kolaylığı sunacak olduğu, gelen mesajların gözden kaçmasını engelleyebilecek olduğu iddia edildi.

3 uygulama, tek uygulama olmayacak

Facebook'un kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg'in düşündüğü planının 3 uygulamanın tek uygulama altında toplanması değil. Sadece 3 uygulamanında aynı anda tüm 3 uygulamadan gelen mesajları tek uygulamada göstermek olduğu iddia edildi. Bunun için ayrı bir uygulama çıkarmak yerine 3 uygulamanında tek uygulama altında tüm mesajları gösterme seçeneği eklenebileceği veya tek bir uygulama yazılarak ayrı uygulama olarak sunulabileceği iddia edildi. Planın gerçek olup olmayacak olduğu hakkında ise henüz Mark Zuckerberg cephesinden iddialar hakkında açıklama yapılmadı ve iddiaların ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğuna yanıt verilmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER