Nikah tarihlerini unutulmaz kılmak isteyen 60 çift imza attı

Bolu’da, evlenme tarihlerini unutulmaz kılmak isteyen 60 çift 8.8.2018 tarihinde nikah masasına oturdu. Çiftlerden Songül Çelen ve Hasan Taşman’ın nikahını Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz kıydı.Edinilen bilgiye göre, Bolu’da evlilik...

Nikah tarihlerini unutulmaz kılmak isteyen 60 çift imza attı

Bolu’da, evlenme tarihlerini unutulmaz kılmak isteyen 60 çift 8.8.2018 tarihinde nikah masasına oturdu. Çiftlerden Songül Çelen ve Hasan Taşman’ın nikahını Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz kıydı.

Edinilen bilgiye göre, Bolu’da evlilik yıldönümlerini unutulmaz kılmak isteyen 60 çift, gün, ay ve yıl rakamlarının içinde 8 olan 08.08.2018 tarihini seçti.

Bu özel tarihte evlenmek isteyen çiftler, Bolu Belediyesi nikâh memurluğunda yakınlarının katıldığı nikâh törenleri ile dünya evine girdiler.

Nikâh memurluğuna başvuran çiftler arasından Songül Çelen (25) ve Hasan Taşman (25) çiftinin nikâhı ise Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından kıyıldı.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, genç çiftlere evlenmek üzere nikâh memurluğuna başvurduklarını hatırlatarak cevaplarını sordu. ‘Evet’ cevabı veren çiftler, attıkları imza ile yakınlarının alkışları arasında hayatlarını birleştirdiler.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, evlilik cüzdanlarını teslim ettiği Songül ve Hasan çiftini tebrik ederek, Türk bayrağı ve çift adına Bolu Belediyesi tarafından dikilen 749 numaralı fidanın sertifikasını takdim etti. Yılmaz ayrıca, yeni evli çifte bazı nasihatlerde de bulunarak nüfusun yaşlanmaması için en az 3 çocuk yapmaları yönünde istekte bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER