BÖYLE GELMİŞ BÖYLE GİDECEK! 

Burak ve Abdülkadir'in kötü performansı, Ünal Hocanın yanlış oyuncu değişiklikleri, Rodallega'nın kaçırdıkları, Sosa'nın bir var bir yok hali, tribünü hınca hınç dolduran taraftarlar ve hazin son...

Aslında bu maç nezninde çok yazılacak şey var ama büyük resim hep aynı! O da Trabzonspor'un mutlak kazanması gereken maçları kazanamaması... Trabzonspor ne zaman yukarıya doğru ivme kazanacağı 3 puana ihtiyaç duysa, o ihtiyaç hiçbir zaman karşılanamamıştır.

Başkanlar değişiyor, hocalar değişiyor, futbolcular değişiyor ama bu hazin son hiç değişmiyor. Ve bu hazin sonlar Trabzonspor'u hep 3-4 adım geriye atıyor. Evet, kaybedilen sadece 2 puan olarak gözükse de genele bakıldığında kayıp büyük ve tahrip edici! 

Biz bu sözleri Alanyaspor maçından sonra da söylemiştik, ardından böyle bir durumda bulduk kendimizi. 2-3 hafta sonra bu havaya yine girilebilir. Hatta Trabzonspor 2-3 hafta sonra lider de olabilir. Bu dengesiz ligte her şey olağan! Fakat Trabzonspor taraftarlarında şu endişe hiçbir zaman geçmeyecek "böyle gelmiş böyle gidecek..."

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali kurt
ali kurt - 2 yıl Önce

İÇ SAHADA OLCAY YUSUF İKİLİSİNİ MUHAKKAK OYNATMAK LAZIM...OYNATMIYORSAN GALİBİYETE OYNAMIYORSUN DEMEKTİR...ALANYA GÖZTEPE ANKARAGÜCÜ ERZURUM KAYBEDİLEN PUANLAR ALINSAYDI NE OLURDU?

bordo mavi
bordo mavi - 2 yıl Önce

su olcayda ne buluyosunuz anlamadim gitti gerci amiri hepsinden beter

hasan öztürk
hasan öztürk - 2 yıl Önce

Hep aynı senaryolar rakipler kaybederken trabzonda kaybeder.Bu hep böyle olmuştur yani sonuç lig bittiğinde ilk 7 deyiz görülen tablo bu

Ergün ÖZŞAHİN
Ergün ÖZŞAHİN - 2 yıl Önce

Ezelden beri lige yeni çıkmış takımlara puan veririz. Ezelden beri Cuma veya Pazartesi maçlarını iyi oynayamayız. Ezelden beri kilit maçları alıp eşiği geçemeyiz. Dünkü maçta hepsi vardı dolayısıyla sonuçta kaçınılmazdı!