BU ZAT GERİ DÖNMELİ! (BAYRAKTAR)

Siyasetçi koltuğundan düştükten 24 saat sonra unutulur.

Kural böyledir fakat bu kural bir kişi için geçerli olmadı, o kişi de Erdoğan Bayraktar.

Hani Rahmetli Turgut Özal’ın döneminde kurulan fakat hafızalardan çabucak silinen TOKİ’yi marka haline dönüştüren, sayısını unuttuğumuz kadar çok yeni projeleri hayata geçiren, deprem bölgesi Van’ı bir yılda adam eden, kalekollarıyla hedef haline gelen taşra karakollarını güvenli hale getiren, okul, hastane, yol vb. gibi yenilikçi anlayışla modern kazanımları toplumla tanıştıran, soyadı gibi flamayı en önde tutan sancaktardan bahsediyorum..

Üstelik bu sancaktar inşaatları yaparken kaynağını kendi oluşturan sistemi geliştirmiş,  dar gelirlileri ev sahibi yapmış, 10 yıllık ömrü olan afet evlerinin yerine kullanışlı yapıları kazandırmış kişidir.

Üstelik bu kişi onca işinin arasından milletinden sadece bir telefon kadar uzak kalmış, belki de Türkiye ekonomisine hayat verdiği gibi insanların kalbine de fidanlar ekmesinden dolayıdır bu kadar çok sevilmesi ve unutulmaması.

16 yıllık AK Parti iktidarında adından en çok söz ettiren, iz bırakan, sırf başarılarından dolayı FETO kumpasına kurban giden, üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen hala halk arasında ismi dillerden düşmeyen Bayraktar’a kayıtsız kalmayan milleti onun eskisi gibi bir an önce etkin hale getirilmesini dört gözle bekliyor diyebilirim.  

Kayıtlara adı Efsane olarak geçen bu zatta güzel ülkemin şu anda o kadar çok ihtiyacı var ki, yokluğunda geçen günleri kayıp günler olarak belirtebiliriz.

Beklenti Sn. Cumhurbaşkanı’ndan hak ettiği iade i itibarını geri vermesidir çünkü Türkiye’nin ona ihtiyacı var, çünkü Türkiye onunla güzelleşiyor, hele ki yeni kalkınma hamleleri yapılırken. 

O halde daha neyi bekliyoruz?

Çiçekleri sulamanın vakti gelmedi mi?

Giydirin ayağına çizmeleri de sahalara geri dönsün,

-Batakhaneleri adam etsin

-Temizleyip güzelleştirsin

-Fukaralara yeni yapılar inşa etsin

-Kalekollar yapsın

-Okullar yapsın

-Hastaneler yapsın

Ezcümle yarım bıraktığı işlerin tümünü tamamlasın.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih Taşkın
Salih Taşkın - 13 ay Önce

aynen katılıyorum. Erdoğan Bayraktar'dan sonra Trabzon şehri birşey görmedi maalesef

Harun Çebi
Harun Çebi - 13 ay Önce

hani spor harici köşe yazarı almıyordunuz?

Murat cengiz
Murat cengiz @Harun Çebi - 13 ay Önce

Sen yazdın okunmadı yazana çamur at bak okund.meyve vereni taşlama okumayacaksan okuma

Yasin Kılıç
Yasin Kılıç - 13 ay Önce

Büyük Usta geri dönmeliiiii

Necla usanmaz
Necla usanmaz @Yasin Kılıç - 13 ay Önce

Erdoğan bayraktar geri dönmeli geç bile kaldı artık sesimizi duysun tayyip erdoğan verilecek bir görevle şehrimize ülkemize faydası olacak sayın bakanımızı değerlendirin lütfen trabzonun hali içler acısı başka şehirlere gidince burada insan olarak nasıl zor yaşanıyor görüyoruz yeter artık bayraktar gelsin

Ünal
Ünal - 13 ay Önce

İnşAllah belediye başkanımız olacak, trabzonumuz kalkınacak.

Müge tuncay
Müge tuncay - 13 ay Önce

Helal olsun cenk bey gözlemleriniz ve düşüncelerinizi yazıya döktüğünüz için bayraktar trabzon yanı sıra bu ülke için çok büyük değerdir

Murat cengiz
Murat cengiz - 13 ay Önce

YaZılarınızı pek çok yerde okur takip ederim spor da da olduğu gibi önemli yerlere işaret etmenizle beğeni ile okuyorum.erdoğan bayraktar dan sonra trabzon yerinde saymıştır kaldı ki trabZon a gelir mi bilmem ama ülkece değerlendirilmelidir.kendisini çok seviyor ve takdir ediyoruz.saygılar

Hakan akın
Hakan akın - 13 ay Önce

Cenk bey sürekli spor yorumlarınızı okur yorumlarınızın doğruluğunu konuşuruz spordan farklı bu yorumunuz çok iyi olmuş elinize dilinize kaleminize sağlık.bir trabZonlu olarak trabZon şehrinin geriliğinden gelişmezliğinden utanır olduk.bayraktar geri dönmeli ve şehri şehir yapmalı.ondan başkası da bu şehri kurtaramaz!helal olsun abi yazın için teşekkürler!

SADO MADO
SADO MADO - 13 ay Önce

ooo erdoğan bayraktar için çalışmalar başlamış