Ayvalık Gece Hayatı

Yaz aylarında binlerce turisti barındıran Ayvalık; eğlence sektörü için önemli bir ilçe konumunda bulunmaktadır.

Ayvalık Gece Hayatı

Ayvalık içerisinde var olan farklı eğlence türleri herkesin bu konuma yönelmesini de sağlamaktadır. Bodrum gibi bir şehre oranla daha sakin bir gece hayatına sahip olsa da oldukça renkli ve eğlenceli olmasından dolayı ilgi görmektedir. Ayvalık gece hayatı içerisinde olan kişilerin Ayvalık nerelere gidilmeli şeklinde sorulacak olan sorulara türlü türlü biçimlerde yanıtlar da verilebilecektir. Ayvalık merkezinde genelde pub ve barlar yaygın olarak görülse de daha farklı ambiyans isteyenler için Cunda Adası ve Sarımsaklı içerisinde bulunan Rum tavernaları tercih edilebilmektedir. Ayvalık merkezde saat 02.00’a kadar eğlence devam ederken; Sarımsaklı bölgesinde ise sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence devam etmektedir.

 Ayvalık içerisinde var olan gece hayatında eğlence kesintisiz bir şekilde sürdürülmektedir. Ayvalık barlar sokağı içerisinde bulunan mekanlar arasında istediğinize geçerek eğlenmenin zirvesini yaşayabilirsiniz. Ayvalık Barlar Sokağı içerisinde bulunan White Knight Cafe & Bar oldukça hoş bir mekan olarak görülmektedir. Aynı zamanda da Ayvalık Muhabbet Sokak’ta da canlı müzik içerisinde de bulunmalarına dayalı bir işleyiş içerisinde de yer alabileceklerdir. Moshos Taverna ile Rum müzikleri eşliğinde eğlenme imkanınız bulunmaktadır.

Ayvalık içerisinde var olan Cunda Adası’nda da keyifli zaman geçireceğiniz mekanlara denk gelebilirsiniz. Ayvalık gece kulüpleri aksine daha çok barların yer aldığı bir nokta olduğundan dolayı da arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirebileceğiniz alanlar olarak ifade edilebilmektedir. Cieolo Bistro Bar, Cilveli Bar, Maşşa  Bar ve Khaos Club Bar ile de Ayvalık diskoları içerisinde en etkili mekanlar olarak göze çarpacaktır.

Sarımsaklı’nın etkisinde kalan kişiler gündüzleri denizin, akşamları ise eğlence mekanlarının tadını çıkarabilecektir.  Sarımsaklı Plajı’nın en etkili mekanlarından bir tanesi olarak Club Gossip ön planda yer almaktadır. Aynı zamanda da Akdeniz mutfağının ve Ayvalık mezelerinin de son derecede kaliteli olarak göze çarpacağı alanlar olarak görülmektedir. Rum ezgilerini içeren eğlence mekanlarına yönelik de hareket içerisinde bulunacak olan kesimin daimi tercihleri de bu konuda sık sık olabilmektedir. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER