Bandırma Gece Hayatı

Bandırma’nın gelişmişlik seviyesi eğlence sektörüne de yansımıştır. Bundan dolayı da yerli yabancı birçok sanatçının sahne aldığı mekanları da içermektedir.

Bandırma Gece Hayatı

Bandırma Gece HayatıBandırma içerisinde var olan cafe, bar, pub, club ve rock barlar açısından çok sayıda işletmeye de ver verdiği de görülebilmektedir. Sabaha kadar süren eğlence hayatı Bandırma gece kulüpleri içerisinde de etkili olabilmektedir. Bandırma barlar sokağı içerisinde bulunan mekanlar içerisinde istediğiniz noktada eğlenmeye de başlayarak zevkinize en uygun işletmeyi de seçebilirsiniz.

Hayalperest Lounge:

Bandırma ilçesinin en önemli noktaları arasında bulunan Hayalperest Lounge; yemekleri ve ortamı ile fazlasıyla ilgi görmektedir. Bandırma nerelere gidilmeli biçiminde var olan öneriler arasında da başı çeken noktalar arasında yer almaktadır.

Dalyan Club

Dalyan Club; Bandırma Diskoları arasında var olan mekanlar arasında yer almaktadır. Çalışanların gayet sıcak olduğu bu işletmede eğlence de oldukça kaliteli bir biçimde sağlanabilmektedir.

Kapıdağ Bar:

Denize sıfır olması ile ilgi gören Kapıdağ Bar; sabahın ilk ışıklarına kadar hizmet veren alkollü mekanların başında yer almaktadır. Doyasıya eğlenmek isteyenlere keman eşliğinde bu imkanlar da sunulmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER