Bandırma’da Nerede Kalınır?

Deniz kenarında ve son derecede gelişmiş bir ilçe olan bandırma otel konusunda da ziyaretçilerinin herhangi bir sorun yaşamaması adına etkili bir ilçedir.

Bandırma’da Nerede Kalınır?

Bandırma konaklama seçenekleri farklı bütçelerde olan ziyaretçileri de ağırlayabilecek biçimde de yer almaktadır. Rezervasyon yaptıran kişilerin bu otel seçeneklerinden belirttiği tarihlerde yararlanmaları da söz konusu olabilmektedir.

Bandırma Lüks Otelleri

Grand Asya Otel:

Yıl boyunca hizmet veren bu lüks otel konaklayacak olan kişilere etkili bir hizmet sağlamaktadır. Geceliği ise 200 ile 450 TL arasında değişen bu otel Bandırma otel önerileri arasında başı çekmektedir.

Panderma Port Otel:

19. yüzyılda inşa edilmiş olan bu tarihi otel deniz manzaralı olmasından dolayı ilgi çekmektedir. Otelin gecelik fiyatları da 200-400 TL arasında değişmekte ve Bandırma kalınacak yerler arasında da önemli bir noktada yer alabilecektir.

Tüm Palace Otel:

Deniz manzaralı olan bir diğer otel olan Tüm Palace Otel; farklı hizmet olanakları ile de faaliyetlerini göstermektedir. Bu otelin gecelik fiyatları ise 170-350 TL arasında değişmektedir.

Perama Otel:

Konforlu bir otel bilinen Perama Otel’in gecelik fiyatları da 150-300 TL aralığında bulunmaktadır.

Arce Apart Otel:

Denize sıfır bir otel olan Arce Apart Otel içerisinde konaklamak adına 150-300 TL gibi bir meblağ ödemek gerekmektedir.

Bandırma Ucuz Otelleri

Vera Otel Bandırma :

Haydar Çavuş Mahalllesi içerisinde bulunan Vera Otel; merkezde olmasından dolayı kolaylıkla ulaşılabilen bir mekan olarak bilinmektedir. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL gibi bir bedel ödemek gerekmektedir.

Hotel Eken:

Paşabayır Mahallesi Mehmetçik Caddesi üzerinde bulunan bu otel Feribot İskelesi’nin tam karşısında yer almaktadır. Gecelik 110-220 TL gibi bir meblağ talep etmektedir.

Adaras Otel:

35 odasıyla hizmet veren Adaras Otel; 120-230 TL karşılığında kalınabilecek olan bir mekan olarak bilinmektedir.

Tüm Otel:

Panoramik deniz manzarası ile dikkat çeken Tüm Otel’de kalmak isteyen misafirlerin 130-260 gibi bir meblağ ödemek durumundadır.

Otel Sarenis City:

140-290 TL gecelik ücreti olan bu otel ile dolu dolu bir tatil dönemi geçirmek mümkündür.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER