Birdal Öztürk'ten Sporculara Söz

Geçen hafta Macaristan’da düzenlenen Wako Worl Kickboxing Şampiyonası'nda madalya alan sporcular Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk'ü ziyaret ettiler.

Birdal Öztürk'ten Sporculara Söz

Şampiyonada Türk Milli Takımı'nın İstiklal Marşını okutan tek sporcusu olan Nagihan Kalyoncu ile gümüş madalya kazanan Nizam Erdal Turan ve bronz madalya alan Remzi Mert Küçükçelep'e Birdal tarafından çeşitli hediyeler verildi. 60 kilo K1 büyük bayanlarda Dünya Şampiyonu olan Nagihan Kalyoncu, gelecek ay Antalya’da yapılacak Uluslararası IMF Mua-Tai Open Cup turnuvasında da altın madalya sözü vererek, “Bundan sonra katılacağım her şampiyonada tek dileğim, Ay-Yıldızlı bayrağımızı göndere çekmek” diye konuştu.

"ONLARLA GURUR DUYUYORUZ"

Budapeşte’de yapılan şampiyonada gümüş madalya kazanan 57 kiloda Nizam ile 60 kiloda Erdal Turan kardeşlerle bronz madalya alan 75 kilo sporcusu R. Mert Küçükçelep de, “Önümüzde Avrupa şampiyonası var. Altın madalyayı orada almak için çok çalışacağız” sözü verdiler. Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Nihat Demir, Sürmene İlçe Müdürü Kağan Seymen ve Antrenör Mustafa Durmuşoğlu’nun da katıldığı ziyarette İl Müdürü Öztürk, “Nagihan, büyük mücadeleler vererek herkese örnek olacak bir hikaye yazdı. Turan kardeşler ile Remzi de zor şartları sorun etmeyerek, çok çalışmanın karşılığını aldılar. Onlarla gurur duyuyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER