En Güzel Duvar Kaplama Örnekleri

Tabloları, rafları, stickerları unutun! Duvar dekorasyonunda yeni trend artık duvar kaplama.

En Güzel Duvar Kaplama Örnekleri

Üstelik zevklerinize ya da evinizde uyguladığınız dekorasyon stiline uygun olan onlarca farklı seçenek var. Dilerseniz evinizde son derece huzurlu bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bu etkiyi yaratmak için özel olarak dizayn edilen ve kahverengi tonlarının yoğun şekilde kullanıldığı taş duvar desenli duvar kaplama seçeneklerini tercih etmeniz yeterli!

Otantik bir stilden mi hoşlanıyorsunuz? O halde Osmanlı oyma panel modellerine rotanızı çevirin ve beğendiğiniz bir desenle evinizin duvarlarını kaplayın. İstediğiniz etkiyi elde etmeniz işte bu kadar kolay olacak. En güzel duvar kaplama örnekleri arasında bir keşfe çıktığınızda gördükleriniz sizi çok etkileyecek. Mermer desenli ya da ahşap desenli olan strafor duvar kaplama modelleri ile evinizde bambaşka bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Duvar Kaplama Desenleri Tarzınızı Yansıtıyor!

Renkli bir kişiliğe sahip olanlar, evinde eğlenceli ve renkli bir atmosfer isteyenler için de pastel tonların kullanıldığı tuğla duvar kaplama modelleri ideal bir seçenek olabiliyor. Hatta renk konusunda sınırsız seçenek sunuluyor ve isteyen herkes favori renkleriyle duvarlarını donatabiliyor. Taş ve tuğla deseni o kadar çok sevildi ki, artık hayal ettiğiniz görünümü kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Hem renk hem de desen bakımından hayallerinizden ödün vermenize gerek kalmıyor.

Bu arada son dönemde çini desenli duvar kaplama modelleri de güçlü bir seçenek haline geldi. Sadece evlerde değil, işyerlerinde ya da çeşitli işletmelerde de çini desenleri çok sık tercih ediliyor. Desenlerdeki zarafet ve şıklık ise görenleri kendine hayran bırakıyor. Bu arada son dönemin yükselen trendlerinden biri de resim baskılı duvar panelleri oldu. Evinizin bir duvarında muhteşem manzaralar görmek isterseniz resim baskılı duvar panellerine göz atmak için www.dekorcum.com adresine hemen tıklayın.

Bu sitede o kadar çok seçenek var ki, hangisini seçeceğiniz konusunda gerçekten kararsız kalabiliyorsunuz. Evinizde etkileyici bir görünüm elde etmenizi son derece kolay kılacak olan duvar panelleri için ciddi bir bütçe ayırmanız gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Fiyatlar en az desenler ve renkler kadar sizi etkileyecek. En iyisi siz siteye uğrayıp kendiniz görün!

Bu içerik Dekorcum sponsorluğunda oluşturulmuştur.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER