Kırışıklıklar İçin Yeni Çözüm

Cildin her bölgesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz revine Stick, kırışıklıklarınızın ve sarkmalarınızın önüne geçerek daha genç bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.

Kırışıklıklar İçin Yeni Çözüm

Özellikle 30’lu yaşlardan sonra kadınlarda kırışıklık belirtileri baş göstermeye başlar. Kişiden kişiye değişmekle birlikte bu yaşlardan itibaren kaz ayakları olarak adlandırılan göz çevresi kırışıklıklar oluşabilir. İşte bu dönemden sonra revine kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda 40 ve 50’li yaşlardan sonra dudak çevresi, alın ve boyun gibi diğer kısımlarda da kırışıklıklar meydana gelebilir. Yine bu yaş gruplarındaki kadınlarda revine kullanarak kırışıklıkları azaltabilir hatta derin olmayan kırışıklıklar tamamen geçebilir.

Sarkmaları da önleyici özelliği bulunan ürün, böylece daha gergin ve daha genç bir cilde sahip olmanızı sağlar. Böylece olduğunuz yaştan daha genç ve daha dinç bir görünüme sahip olabilirsiniz. Gua Sha tekniği ile masaj yaparak kullanacağınız revine, gıdı ve gözaltı bölgeniz içinde kullanabileceğiniz bir üründür. Birçok kırışıklık karşıtı ve anti aging krem gözaltına kullanılamazken bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Daha Genç Bir Cilde Sahip Olun

İçerisinde yoğun kolajen aktifleri sayesinde cildinizde çok kısa bir süre içerisinde gençleşme sağlayacak ve kırışıklıkların önüne geçmenize yardımcı olacak olan revine içerisinde peptit aktifleri de bulundurmaktadır. Ürün 15 tane anti aging krem içerisinde bulunan aktif madde miktarından daha fazla aktif madde bulundurmaktadır. Bundan dolayı kısa sürede kırışıklıklarınızı yok edecek, düzenli kullanmanız durumunda ilerleyen yıllarda oluşacak kırışıklık ve sarkmaların da önüne geçmiş olacaktır.

Gua Sha masaj tekniği ile kullanılan ürün, uzun yıllardır Asya’da kullanılan ve kadınların gençleşmesinde büyük etkisi olan yöntemle kullanılmaktadır. En büyük etkisi de ciltte kan akışını hızlandırmasıdır. Böylece cilt kan dolaşımı sayesinde canlanacak ve diri bir görünüm kazanacaktır. Bu ürünü kullanmanız durumunda ekstra başka hiçbir ürüne ihtiyacınız kalmayacağından emin olabilirsiniz.

Genellikle yüz bölgesi için tercih edilen bir ürün olan revine, yanaklar, gözaltları, boyun, çene ve kulak çevresine kullanılabilir. Yani kırışıklık olan her bölgede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Masaj aleti gibi tasarlanarak kan dolaşımını sağlayan ürün, lenf dolaşımına da yardımcı olmaktadır. Böylece cildinizde tıkanan enerji serbest kalmış olacak, kırışıklık ve sarkmalarınız en aza inecektir. Revine sipariş vererek sizde bu ürünün etkilerinden yararlanabilirsiniz.

Revine Stick kullanırken yönlere dikkat etmekte fayda vardır. Örneğin yanaklarınıza revine stick uygularken buruna yakın kısımdan dışa doğru germeniz gerekmektedir. Aynı şekilde gözaltlarına uygularken göz pınarlarından başlanarak kaş bitimine doğru gelinir. Alına uygularken iki kaşın ortasından saç diplerine doğru uygulanması tavsiye edilir. Böylece daha etkili bir sonuç almanız mümkündür. Zamanla cildi parlatmaya ve renk tonunu eşitlemeye yardımcı olacak olan revine lifting stick tüm cilt sorunlarınızın önüne geçerek sizi olduğunuz yaştan en az 5-10 yaş daha genç gösterecektir.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 21:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER