La Casa De Papel 3.Sezonuyla Kasıp Kavurmaya Geliyor

La Casa De papel yayınlanmaya başladığı günden bu yana hem Türkiye’de hem de dünyada büyük yankı uyandırdı.

La Casa De Papel 3.Sezonuyla Kasıp Kavurmaya Geliyor

La Casa De papel yayınlanmaya başladığı günden bu yana hem Türkiye’de hem de dünyada büyük yankı uyandırmıştı. İzleyicileri ekrana kitlemeyi başaran dizi halen daha yayın hayatına devam ediyor.

Bir suç dehası olan ancak Profesör olarak adlandırılan kişi tarihin en büyük soygun planını yapmaya hazırlanır. Asıl amacı İspanya Kraliyet darphanesine girmektir. Bunun içinde işinde uzman olan 8 kişiden oluşan bir ekip kurar ve bu ekibe 5 aylık eğitim verir. Bu eğitim sürecinde Profesör her ihtimali hesaplar ve ona göre bir plan ayarlar. Soygunu kusursuz hale getirebilmek için elinden gelen her şeyi yapar ve bütün ihtimalleri devreye sokan profesör sonunda çalışmalarını tamamlar ve ona göre her şey hazırdır. 8 kişi rehineleri de alarak kendilerini İspanya Kraliyet darphanesine kilitler. Ancak bundan sonra işler karışır hiç akıl etmedikleri ve düşünmedikleri bir olayla karşılaşırlar.

La Casa del papel in ilk bölümü 2 Mayıs 2017 tarihinde yayınlandı ve 23 Kasım 2017 2. sezon la Casa De papel'in 2019 yılında da devam edeceği açıklandı. Netflix Türkiye resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre La casa de papel izle 3.sezonu mayıstan itibaren yayınlanacaktır netflix'ten izlenebilecek.

La Casa De papel dizisinin bütün dünyada oldukça sevinmesin ana nedenleri arasana kesinlikle harika hikayesi yer alıyor. Daha önce bu tarz ilgi çekici bir konu hiç bu şekilde işlenmemişti. Ayrıca dizinin İspanya'da çekilmesi ve garip maskeleri de kesinlikle insanların dikkatini çeken diğer önemli noktalar arasında yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda da dizi başlamadan önce çok ünlü olan isimler yoktu. Dizi oyuncuların neredeyse tamamı artık bütün dünya tarafından biliniyor. Özellikle Alvaro Morte dizide profesör karakterini canlandırıyor ve yakışıklı oyuncu bütün dünyadaki dizi severler tarafından tanınmayı başardı. Dizinin 3. sezonu için Twitter üzerinden yapılan resmi açıklamaya göre “senin de bizden beklediğin çok şey var ve bize katılmak istediğini biliyorum çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi 3. kısım geliyor.” sosyal medya hesabından bir de kısa video paylaşıldı.

Yabancı dizi popülerliği özellikle ülkemizde son birkaç yıldır çok hızlı bir şekilde artış gösterdi. Yabancı diziler aslında tüm dünyada genel olarak çok fazla izlenmeye başlandı. Sizlerde yabancı dizi izlemeyi seviyorsanız sitemiz aracılığıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Netflix ya da diğer yayın organları tarafından yayınlanan dizilerin tamamını sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Yabancı dizilerin tamamı yayınlandıktan kısa bir süre içerisinde sitemizde hem Türkçe dublaj hem de orijinal dilinde sizlere sunuluyor.

Herhangi bir ücret ödemeden aylık abonelik almadan Yabancı dizi izlemek isterseniz internet sitemiz aracılığı ile bunu yapabilirsiniz. Sıfır reklam ve tüm dizilerin yüksek çözünürlüklü bölümleri sitemizde yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER