Nick Churick Digitalzone’da!

Digitalzone etkinliği bu yıl yine alanında en başarılı isimleri katılımcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Nick Churick Digitalzone’da!

Etkinlikte söz alacak isimler arasında Nick Churick da bulunuyor. Ahrefs ajansında sadece SEo değil, içerik pazarlaması gibi farklı alanlarda da görev alan ve başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Nick Churick, Digitalzone katılımcıları için bir sunum hazırlıyor.

Son dönemde teknik pazarlama alanına her zamankinden daha fazla ilgi duymaya başlayan Nick Churick, pazarlama sektöründe olan diğer isimlerle de bağlantı kurmayı ve dijital pazarlamayı konuşmaktan, fikir alışverişinden hoşlanıyor. Deneyimlerini diğer pazarlama uzmanları ile paylaşmaktan da hoşlanan Nick Churick, her daim tartışmaya açık isimlerden biri olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Daha önce pek çok farklı konferansta söz alarak bilgi ve deneyimlerini katılımcılara aktaran Nick Churick bu defa Digitalzone katılımcıları için sahnede olacak! Nasıl bir sunum yapacağı ve özellikleri hangi konulara değineceği şimdiden merak ediliyor. Bu arada Nick Churick’u sahnede izlemek ve sunumunda aktaracağı bilgilerden faydalanmak isteyenler hemen biletini alıyor. Eğer siz de Digitalzone katılımcısı olma deneyimini yaşamak isterseniz Zeo Agency internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Digitalzone Bu Yıl Yine Dopdolu!

Zeo Agency tarafından düzenlenen ve düzenlendiği ilk yıl olan 2013’ten bu yana her yıl merakla beklenen Digitalzone etkinliğinin tarihi belli oldu. Bu sene 9 Ekim 2019 tarihinde düzenlenecek olan etkinlik Radisson Blu Hotel Şişli’de gerçekleştirilecek. Konferans kapsamında sahnede olacak isimler arasında Hannah Thorpe, Bastian Grimm, James Finlayson, Dominic Woodman, Emre Güney, Yiğit Konur ve Ozan Ketenci de bulunuyor.

Aynı zamanda katılımcılar George Svash, Serbay Arda Ayzit, İlyas Teker, Okan Kortan ve Uğur Eskici’yi dinleme şansını da elde edecek. Simultane çevirinin de yapıldığı konferans sektördeki yeni gelişmelere dair bilgi almak ve yeni taktikler öğrenmek isteyenlerin de tercihi oluyor. Pazarlama yöneticileri, ajans çalışanları, freelance çalışanlar, işletme sahipleri için çok daha fazla önem taşıyan bu etkinlik Türkiye’de uluslararası bir konferansa katılma deneyimini de yaşatıyor. Ülkemizde uluslararası bir konferans düzenlendiğini görmek gerçekten takdire şayan bir durum! Etkinliğin gerçekleşmesine kısa bir süre kaldı, biletinizi aldınız mı?

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER