Trabzon ve Çevre İllerde Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Trabzon ve çevre illerde ikamet edenler, evden eve taşınma işlemlerinde Özge Nakliyat firmamızı tercih etmektedir.

Trabzon ve Çevre İllerde Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamız tüm taşınma işlemlerini kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Uzun yıllar sektörde, müşteri memnuniyetine önem veriyor ve hizmetlerimizi, şehirlerarası taşımacılık alanında tüm illere ulaştırıyoruz. Trabzon ve çevre illerde evden eve nakliyat hizmeti Özge Nakliyat tarafından, deneyimli personellerimiz, en iyi araçlarımız ile gerçekleştirilmektedir. Özge Nakliyat, Karadeniz bölgesinin en iyi ve en çok tercih edilen evden eve nakliyat firması olarak hizmet vermektedir.

Nakliyat Hizmetlerimiz

Evden eve nakliyat sektöründeki yerimizi aldıktan sonra en iyi hizmetlerimizi verebilmek için kendimizi sürekli geliştirmeye başladık. Günümüzde, en güvenilir nakliyat hizmetlerini vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkardık. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz şunlardır.

  • Evden eve nakliyat,
  • Ofis ve büro taşımacılığı,
  • Şehirlerarası taşımacılık,
  • Ekspertiz hizmetleri,
  • Paketleme hizmetleri,
  • Asansörlü taşımacılık

Trabzon ve çevre illerde bulunan kişilerin eşyalarını asansörlü sistemimizi kullanarak araçlara yüklüyoruz. Taşınma işlemlerinde şehirlerarası hizmetlerimizi ülkemizin 81 iline ulaştırıyoruz ve Trabzon evden eve denildiği zaman ilk akla gelen firmalardan olmanın gururunu yaşıyoruz.

Evden Eve Taşınma

Kişiler evlerini taşıyacakları zaman, eşyaların paketlenmesi, bazı mobilya ürünlerinin sökülmesi ve tekrar kurulumu konusunda zorlanabilmektedir. Özge nakliyat olarak, Trabzon ve çevre illere verdiğimiz hizmetlerimizde, profesyonel kurulum hizmeti de veriyoruz. Taşınma işlemlerinde, bizlerden, eşyaların paketlenmesi, sökülmesi ve yeni taşınılan yerde tekrar kurulumlarının yapılmasını talep edebilirsiniz. Uzman personel kadromuz ile ürünlerinizi taşırken azami hassasiyet gösteriyoruz. Mümkün olduğu kadar tüm ürünlerinizin hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Evden eve taşınma işlemleriniz için firmamıza iletişim bilgileri üzerinden 7/24 ulaşabilir ve kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Özge nakliyat firması olarak tüm müşterilerimizin her zaman yanında olmaya çalışıyoruz.

Taşınma İşlemleri

Özge nakliyat firmamızı tercih ederek, Trabzon evden eve taşınma hizmetlerini en kaliteli şekilde alabilirsiniz. Taşınma işlemlerinin, zamanında ve hızlı yapılabilmesi için firmamız 30 kişilik geniş bir kadro ile çalışmaktadır. Müşterilerimizden gelen nakliyat taleplerinde, taşınacak eşyanın durumuna göre personel belirlemesi yapıyoruz. Müşterilerimizden gelen taleplere göre, mobilya ustası, bayan personel, taşıyıcı elemanlar belirliyoruz. Taşınma işlemlerinden önce ekspertiz çalışmaları yaparak taşınacak eşya durumunu ve asansör sisteminin kurulumunun yapılacağı yeri önceden tespit etmektedir. Talep edilen hizmet türlerine göre fiyat teklifleri hazırlıyoruz.

Ekspertiz Hizmetleri

Trabzon ve çevre illere verdiğimiz tüm evden eve nakliyat hizmetlerimizde, müşterilerimize en iyi fiyat tekliflerini sunabilmek için ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmetlerimizde, evde bulunan eşya durumuna göre paketleme yapılacak ürünleri ve kullanılacak olan aracı belirliyoruz. Trabzon evden eve hizmetinde ayrıca sökme ve kurulum işlemlerini tespit ederek, en iyi fiyat tekliflerini hazırlıyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde, müşterilerimiz daha ucuza hizmet alabiliyorlar.

Sigortalı Taşımacılık

Özge nakliyat firması olarak güven ve kaliteye her zaman önem veriyoruz. Taşınma sırasında yaşanabilecek kaza durumlarını hesaplayarak, müşterilerimize sigortalı taşıma hizmeti veriyoruz. Firmamız, taşıma sırasında eşyaları fiziki hasarlara karşı koruyabilmek için risk emtia ve yük emtia adında iki farklı poliçe hazırlıyor. Kendi yapmış olduğunuz paketlemeler içerisinde bulunan ürünler sigorta poliçesi kapsamına girmemektedir. Ayrıca hasar görmese bile elektronik cihazların çalışmaması yine sigorta kapsamı dışındadır.

Şehirlerarası Taşımacılık

Trabzon ve çevre illere vermiş olduğumuz evden eve ya da diğer nakliyat hizmetlerimizi, müşterimizin yeni adresi neresi ise oraya gerçekleştiriyoruz. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz için fiyat teklifi oluştururken, daha çok iller arası mesafeye göre belirleme yapıyoruz. Tüm taşıma işlemlerimizde, eşyaların güvenli bir şekilde yüklenmesini ve indirilmesini sağlamak için asansörlü taşıma sistemimizi kullanıyoruz. Firmamız, Karadeniz bölgesinde lider konumdadır ve her zaman en iyi hizmetleri vermektedir.

Daha detaylı bilgi ve ücretsiz teklif için : www.ozgenakliyat.com

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 22:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER