banner728

Uçak Kargo İle Kazancınız Zaman Olsun

Günümüzde yaygın kullanıcıya ulaşan hava yolu taşımacılığı, güvenli taşımacılık, hızlı taşımacılık ve kaliteyi verir.

Uçak Kargo İle Kazancınız Zaman Olsun

Türkiye sınırları içerisinde hizmet veren uçak kargo, 35 havaalanı bulunan illerimize, şehirlerarası 1-3 ile 1-5 saat aralığında kısa sürelerde hava kargo teslimatının güvenli ve kaliteli sağlanmasını prensip edinmiştir. Hava kargo, çok farklı tedbirler alarak, uçak kargo Opsiyonu sayesinde hassasiyet derecesini yüksek tutar. En belirgin tercih sebebi hız olmakla birlikte, son derece modern ve insani çözümler sunmaktadır. İl dışı gönderimlerde arabalı veya motorize olan ekiplerin gönderiminde adrese erişimi için, en az 48 saat beklenebilir. Uçak kargo, en acil gönderimizi yurtdışına bile, 24 saatte adrese teslim edebilmekte ve zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır.

Yurt Dışına Taşıma Hizmeti ve Uluslararası Uçak Kargosu

Yurtdışına sağlanan uçak kargo hizmeti yaklaşık 240 ülkeye uluslararası hizmet sunmaktadır. Bu kısa süre zarfı içerisinde ulaşım ve yüzü aşkın ülkeye hızlı, güvenilir, kaliteli bir ulaşabilme hizmeti, uçak kargo taşımacılığının önemini ortaya koymaktadır.

Yurt Dışı Kargo Hizmet Çeşitleri

Kişi ve kuruluşların tercih edebileceği yurtdışı acil evrak gönderme talebi, lokasyon durumuna göre aynı gün ya da ertesi gün güvenilir teslimat sağlar. Yurtdışı kargo aynı zamanda, yurtdışı uçak kargo, kurumsal hizmetler, yurtdışı numune gönderimi, bozulabilir kargo, yurtdışı paket gönderimi, uçak ile cenaze taşıma, yurtdışı eşya taşımacılığı, yurtdışı koli gönderimi, tehlikeli madde taşımacılığı ve değerli eşya taşımacılığı gibi hizmetleri hızlı, güvenli, kaliteli hizmet ile taşımacılığını sağlar.

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün ya da en geç ertesi gün teslim gibi hedef edinmiş bir prensibe sahiptir. Öncelikle kargo göndericisinin iletmek istediği adres ve iletişim detaylarının eksiksiz olması önemlidir. Olası eksiklik ya da yanlışlıkta konsolosluk yazıları gerekebilir. Maliyeti yüksek olan bu hizmet, müşterinin adresinden alıp iletileceği adrese güvenilir taşımayı sağlar. Almanya uçak kargo, numune gönderimlerinde çok hassastır. Proforma fatura ile çıkışı yapılan ürünlerde gümrük kontrolü biraz zayıf olduğu bilinir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken husus ise danışmanlık hizmeti alıyor olabilmenizdir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER