Müzik, spor ve eğlence dünyasının yıldızlarıyla başarılı işlere imza atan Sinan Siner, Sin Management & Booking çatısı altında çok yakın zamanda yeni projelerin Türkiye'de gerçekleşeceği mesajını verdi. Geçtiğimiz aylarda Drake, Lil Wayne, 6ixx9, Lil Baby ve Claptone ile el sıkışan Sinan Siner, Ronaldinho ile yeni bir reklam projesini hayata geçirdi.
 

Dünya eğlence sektöründe bir Türk: Sinan Siner


Dünyaca ünlü yıldızların menajeri Sinan Siner, kurucusu olduğu Sin Management & Booking ile bugüne kadar 50 Cent, Christiano Ronaldo, Ronaldinho gibi dev isimleri Türkiye’ye getirmesiyle tanınıyor. Sosyal medyanın en ünlü isimlerinden Amanca Cerny ile Azar Türkiye’nin reklam projesini hayata geçiren Siner, yeni projelerin çok yakın zamanda ses getireceğini söyledi.

Sosyal medya görüntüleri gündem oluyor;
Sık sık yurtdışına gerçekleştirdiği seyahatler ile dünya starlarıyla bir araya gelen Siner, sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraf ve videolar ile uzun süre konuşulmaya devam ediyor.


Ace Hood, Cardi B, Akon, Drake, Dj Snake, Chris Brown, Juicy M, Kanye West, Lil Wayne, Sean Paul, Snoop Dogg, Tyga, Willy William, Daft Punk, T-Pain, Pascal Junior, Lil Jon, Les Twins, İmpera, Dj Nabs, Dj Kimbo, Diplo gibi isimler ile sık sık bir araya gelen Sinan Siner çok yakın zamanda Türkiye'de yeni projeler ile ağırlayacağını belirtti.

Daha fazla bilgi için:


www.sinmanagement.com/
https://instagram.com/mrsinsiner