İngiltere Öğrenci Vizeleri Hakkında Her Şey

İngiltere Öğrenci Vizeleri Hakkında Her Şey

İngiltere'de alınmak istenen dil eğitimi, lise eğitimi, üniversite eğitimi, master veya doktora eğitimleri için İngiltere Öğrenci vizesi gerekli bir koşuldur. Ayrıca yine bu ülkede ki mesleki eğitim kurslarına ya da yaz okulu tarzındaki eğitim programlarına katılmayı arzu edenlerde bu öğrenci vizesini almalıdırlar. CSS & Co 2006 yılından beri İngiltere vizelerine yönelik çalışma yapan son derece deneyimli ve profesyonel destek hizmetleri sağlayan oldukça başarılı bir firma olarak faaliyette bulunuyor.

Öğrenci Vizesi Türleri

İngiltere için alınacak Öğrenci Vizesi çeşitleri alınmak istenen eğitimin süresine ve türüne göre farklılık taşır.

Bu öğrenci vizeleri;

  • İngiltere için öğrenci ziyaretçi vizesi, bu vize İngiltere'de bulunan dil okulları, yaz okulları ya da mesleki eğitimleri kapsayan ve süresi de altı aydan daha kısa olan eğitimler için alınan vizedir.
  • İngiltere için uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, bu vize İngiltere'de bulunan altı ile on bir ay arası süreyi kapsayan sadece dil eğitimine yönelik bir vizedir.
  • İngiltere için Tier 4 uzun süreli öğrenci vizesi, bu vize İngiltere'de altı aydan daha uzun süre alınacak tüm eğitim dallarını kapsayan vizedir.
  • İngiltere için Tier 4 çocuk öğrenci vizesi, bu vize ise hem ilkokul, hem ortaokul, hem de lise ve benzeri eğitimleri alacakların başvurabilecekleri vize türüdür. Ancak bu vize dört ile on yedi yaş arasında bulunan öğrencilerin yararlanabileceği bir vizedir.
  • İngiltere için Tier-4 uzun dönem bağımlı vizesi, bu vize türü Tier 4 öğrenci vizesiyle İngiltere’ye eğitime giden kişinin eş ve çocuklarının başvuru yapabileceği bir vize türüdür.

İngiltere vize konuları noktasında uzmanlığı yüksek olan firmaya, İngiltereogrencivizesi üzerinden erişerek, tüm öğrenci vizelerinin detaylarına yönelik daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Doğru Başvuru

Alınacak vize türünün tam olarak doğru tespiti noktası çok önem taşır. İngiltere göçmenlik düzenlemelerinin her türlü ayrıntısını bilen, yürürlükteki mevzuat ile bu mevzuata yönelik uygulamanın tüm ayrıntılarına vakıf CSS & Co ile tüm istenilen belgeler ve öğrenci evraklarının hazır olduğu noksansız başvuruları ihtiyacınız olan doğru vize için yapabilirsiniz.

Firma Ofisleri

Firma, Londra, İstanbul, İzmir, Ankara ve Gaziantep olmak üzere ofisleri ile birlikte online şekilde de yardım ve destek hizmetleri sunuyor. Profesyonel vize danışmanları sayesinde firma üzerinden her türlü sorun ve sorununuz konusunda güvenilir yardım sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Danışmanlık

İngiltere Öğrenci vizesi konusunda profesyonel anlamda danışmanlık yapan firmanın, alanlarında uzman vize danışmanlarına ulaşarak oldukça zor olan süreçleri en kolay hale getirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER