Kazanımlara Uygun Cevap Anahtarlı 4.Sınıf Testleri Testhocasi.com’ da

Test Hocası, 4. Sınıf öğrencilerin derslerden geri kalmaması ve konuları pekiştirmeleri için yeni müfredat çerçevesinde alıştırma testleri hazırladı.

Kazanımlara Uygun Cevap Anahtarlı 4.Sınıf Testleri Testhocasi.com’ da

Test Hocası, 4. Sınıf öğrencilerin derslerden geri kalmaması ve konuları pekiştirmeleri için yeni müfredat çerçevesinde alıştırma testleri hazırladı. Derslerini kaçıran veya herhangi bir sebeple derslerinden geri kalan 4. Sınıf öğrencilere özel test çöz alternatifi, okuldaki kazanımlarına yeni kazanımlar sağlıyor.

4. Sınıflar için 6 farklı derste çok sayıda konuda onlarca test bulunuyor. 4. Sınıf Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce derslerinde EBA testleri uyumlu sorular hazırlandı. Cevaplı çözümlü sorular, çok hızlı bir şekilde çözülebiliyor. Teste başlamadan önce test süresi ve testin zorluk derecesi görülebiliyor.

Test Hocası 4. Sınıf kazanım testleri, MEB testleri uyumlu olarak öğrencilerin kazanımlarını artıracak ve pekiştirecek nitelikte tasarlandı. 4. Sınıf öğrenciler bu kazanım testleri ile gezegenlerini tanıyabilir, geometrik şekilleri ve ülkenin kültür mirasını öğrenebilir. EBA kazanım testleri ile yüzde 100 uyumlu olan kazanım testleri, alıştırma testi formunda sunuluyor.

Milli Eğitim Bakanlığının eğitim platformu EBA testleri ve yeni müfredat çerçevesinde çeşitli sınıflardaki öğrenciler için MEB kazanım testleri sunan Test Hocası, cevaplı çözümlü sorular ile 4. sınıf testleri öğrencilerin derslerden geri kalmasını önlüyor. Öğrencilerin sınıflarına özel olarak hazırlanan kazanım testleri, online olarak her yerden çözülebilir. Her gün her saatte her an ulaşılabilecek alıştırma testleri ile takip edemediğiniz derslerden geri kalmayın, öğrendiklerinizi pekiştirin. Öğrenme alanlarındaki eksiklikleri tamamlayabilir; ihtiyaç duyulan tamamlayıcı eğitimler alabilirsiniz.

Test Hocası kazanım testleri ile öğrencilerin eğitim hayatları nitelik kazanıyor. Testlerdeki sorulara yeni eklemeler yapılmaktadır. Giderek artan bir ivme ile 4. Sınıf kazanım testlerini geliştiriyor ve artırıyoruz. Zengin soru altyapısı ile EBA kazanım testleri veya MEB kazanım testleri ile derslerine takviye yapmak isteyen 4. Sınıf öğrencilerine rehber olacak!

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 11:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Semih
Semih - 1 yıl Önce

Allah belanızı versin

Reyhan taş
Reyhan taş - 1 yıl Önce

Guzel

Ceren
Ceren - 2 yıl Önce

Bu siteyi biliyorum çok iyi testler var

Ali
Ali - 2 yıl Önce

Sürekli test çözdüğüm bir site

Sinem Yalçın
Sinem Yalçın - 1 yıl Önce

Sinem Yalçın

sultan berfin Öztürk
sultan berfin Öztürk - 12 ay Önce

Çok güzel bir test olmuş ellerinize sağlık ve teste bayıldım çok iyi sorular var ve bende çok sevdim testi.

Gülay Cafri
Gülay Cafri - 12 ay Önce

Çok güzel

Suç dayanmaz
Suç dayanmaz - 11 ay Önce

İdare eder

SIRADAKİ HABER