Kazanımlara Uygun Cevap Anahtarlı 4.Sınıf Testleri Testhocasi.com’ da

Test Hocası, 4. Sınıf öğrencilerin derslerden geri kalmaması ve konuları pekiştirmeleri için yeni müfredat çerçevesinde alıştırma testleri hazırladı.

Kazanımlara Uygun Cevap Anahtarlı 4.Sınıf Testleri Testhocasi.com’ da

Test Hocası, 4. Sınıf öğrencilerin derslerden geri kalmaması ve konuları pekiştirmeleri için yeni müfredat çerçevesinde alıştırma testleri hazırladı. Derslerini kaçıran veya herhangi bir sebeple derslerinden geri kalan 4. Sınıf öğrencilere özel test çöz alternatifi, okuldaki kazanımlarına yeni kazanımlar sağlıyor.

4. Sınıflar için 6 farklı derste çok sayıda konuda onlarca test bulunuyor. 4. Sınıf Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce derslerinde EBA testleri uyumlu sorular hazırlandı. Cevaplı çözümlü sorular, çok hızlı bir şekilde çözülebiliyor. Teste başlamadan önce test süresi ve testin zorluk derecesi görülebiliyor.

Test Hocası 4. Sınıf kazanım testleri, MEB testleri uyumlu olarak öğrencilerin kazanımlarını artıracak ve pekiştirecek nitelikte tasarlandı. 4. Sınıf öğrenciler bu kazanım testleri ile gezegenlerini tanıyabilir, geometrik şekilleri ve ülkenin kültür mirasını öğrenebilir. EBA kazanım testleri ile yüzde 100 uyumlu olan kazanım testleri, alıştırma testi formunda sunuluyor.

Milli Eğitim Bakanlığının eğitim platformu EBA testleri ve yeni müfredat çerçevesinde çeşitli sınıflardaki öğrenciler için MEB kazanım testleri sunan Test Hocası, cevaplı çözümlü sorular ile 4. sınıf testleri öğrencilerin derslerden geri kalmasını önlüyor. Öğrencilerin sınıflarına özel olarak hazırlanan kazanım testleri, online olarak her yerden çözülebilir. Her gün her saatte her an ulaşılabilecek alıştırma testleri ile takip edemediğiniz derslerden geri kalmayın, öğrendiklerinizi pekiştirin. Öğrenme alanlarındaki eksiklikleri tamamlayabilir; ihtiyaç duyulan tamamlayıcı eğitimler alabilirsiniz.

Test Hocası kazanım testleri ile öğrencilerin eğitim hayatları nitelik kazanıyor. Testlerdeki sorulara yeni eklemeler yapılmaktadır. Giderek artan bir ivme ile 4. Sınıf kazanım testlerini geliştiriyor ve artırıyoruz. Zengin soru altyapısı ile EBA kazanım testleri veya MEB kazanım testleri ile derslerine takviye yapmak isteyen 4. Sınıf öğrencilerine rehber olacak!

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 11:23

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceren
Ceren - 7 ay Önce

Bu siteyi biliyorum çok iyi testler var

Ali
Ali - 7 ay Önce

Sürekli test çözdüğüm bir site

Sinem Yalçın
Sinem Yalçın - 6 ay Önce

Sinem Yalçın

Semih
Semih - 6 ay Önce

Allah belanızı versin

Reyhan taş
Reyhan taş - 4 ay Önce

Guzel

SIRADAKİ HABER