Türkiye'den Kanada'ya Dil Okulları

Türkiye'den Kanada'ya Dil Okulları

Türkiye'de yaşıyorsunuz ama farklı yerler mi görmek istiyorsunuz? Kendinizi geliştirmek için yeni diller mi öğrenmek istiyorsunuz? Bu istekler artık hayal olmaktan çıkıyor. Günümüz şartlarında yeni bir dil öğrenmek çok kolaylaştı. Türkiye'nin her yerinde yabancı dil dersi veren firmalar ve şirketler bulunmaktadır. Peki, bu şirketler sizi dil eğitimi için yurtdışına gönderiyor mu?

Real Yurtdışı Eğitim

Real yurtdışı eğitim firması yurtdışında ki her ülkede yabancı dil eğitimi almanız için harekete geçti. Şuan da toplam da 13 ülkeye sizi İngilizce eğitimi almanız için gönderiyor. Titizlikle seçtikleri ülkelerde yine aynı titizlikle o ülkede ki en iyi eğitim veren yerleri belirleyerek sizleri oraya gönderiyor. Tam olarak 8 hafta süren eğitimden, tekrar ülkeye gelene kadar yabancı dil konusunda hiç bir sorununuzun kalmayacağının garantisini veriyor. Gitmek istediğiniz yere göre fiyat değişmektedir.

Gittiğiniz yerde sadece eğitim almakla kalmıyor ayrıca yanında sertifika da alabiliyorsunuz. Günümüz şartlarına bakıldığı zaman İngilizce eğitimi almak mecburi bir hal almış durumda. Şuan bir yerde çalışmak istediğinizde ilk sorulan soru yabancı dil bilgin var mı? Yabancı dil bilgin yoksa iş de yok. Artık okumak bir şeyi değiştirmiyor yabancı dil bilgin yoksa iş bulmak çok zor oluyor. Lise mezunu biri sırf yabancı dilde eğitim almış diye yabancı dil bilmeyen üniversite mezunundan daha önce iş sahibi olabiliyor.

Real Yurtdışı Eğitim Fiyatları

Real yurtdışı eğitiminde fiyatlar Türkiye parasına göre belirlenmiyor. Gideceğiniz yere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Avustralya da ekonomik İngilizce eğitimi almak isterseniz 175 aud ödeme yapmanız lazım. Her şey dahil 24 hafta eğitim almak isterseniz de şehirlerine göre fiyatlar 4320 aud ile 5040 aud arasındadır.

Ben İngiltere de eğitim almak istiyorum her şey dahil olsun derseniz de 1030 Gbp ödeme yapmalısınız. Real eğitim sitesini takip ederek fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Fiyatlarda indirim olduğu zaman hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim sürenize ve gideceğiniz yere göre fiyatlar değişiyor. Eğitimler paketler haline getirilip bir fiyat belirlenmiştir. Her şey dahil paketler varken sadece okula ait paketler de mevcuttur.

Real Yurtdışı Eğitim Hizmetlerinde Yaş Sınırı Var mıdır?

Real yurtdışı eğitimin de yaş sınır var mıdır? Yaş sınırı ilk 8 yaş çocuklar ile başlıyor. 8 - 17 yaş arasındaki çocuklara yaz okulu hizmeti vermektedir. Lise öğrenimi gören kişilere özel hizmetleri vardır. Üniversite okuyan ve ek gelir kazanmak için part time çalışmak isteyen kişilere yardımcı olurlar. Yüksek lisans eğitimi alan kişilere de özel eğitim paketleri mevcuttur.

Real Yurtdışı Eğitim Hizmetleri Nelerdir?

1. Kişiye göre danışmanlık hizmeti sağlamaktadır

2. Vize işlemlerini yapmaktadır

3. Daha önce hiç yurtdışına çıkmamış insanları karşılama ve konaklama gibi ihtiyaçlarını gidermek

4. Uçak bileti bulmakta yardımcı olmak. En uygun uçak biletini bulmalarını sağlamak

5. Eğitimleri boyunca onlara yardımcı olmak. Arkalarında durmak onları desteklemek

6. Yurtdışına giden öğrenciler kalma sürelerin uzatmak isterse vize uzatma işlemlerini yapma hizmeti

6. Yurtdışında başka yerleri görmek isterlerse diğer vize işlemlerini yapmak

Kanada Dil Eğitimi

Kanada turist açısından çok gelişmiş olan yerler arasındadır. Kullanılan ortak dil İngilizcedir. Bu yüzden çoğu öğrenci Kanada da eğitim almak istemektedir. Fiyat olarak uygun paketleri mevcuttur. Kanada dil eğitimi almak isteyen kişiler internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilir. Sayfayı takip ederek fiyat ve paketler hakkında detaylı bilgi edinebilir ya da site üzerinde bulunan numarayı arayarak bilgi ve hizmet alabilirler.

Kanada İngilizce konuşan yerler arasındadır. Kanada da 2 resmi dil bulunmaktadır. Biri İngilizce diğeri ise Fransızcadır. Genellikle İngilizce konuşulan yerler tercih edilmektedir. Nedeni ise hem okulunda eğitim alınıp hem de sonrasında İngilizce konuşan kişiler ile pratik yapma imkanı sunmaktadır.

Neden Real Yurtdışı Eğitim Şirketini Tercih Etmeliyim?

Real eğitim sitesi yorumlarına bakarak neden tercih edilmesi gerektiğini görebilirsiniz. Giden öğrenciler gayet memnun ayrılmışlar ve tekrar gidip orada yaşamaya bile başlayanlar vardır.

1. Kaliteli hizmet vermektedirler.

2. En hızlı şekilde ulaşım sağlanıyor.

3. Geniş bir kitleye hitap etmektedirler.

4. Başvuru da bulundunuz ve gitmekten vazgeçtiğiniz durumlarda para iadesi yapılmaktadır.

Kanada dil okulları hakkında detaylı bilgiye https://www.realegitim.com/kanada-dil-okullari-fiyatlari/ buradan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER