Vize Başvuruları

Vize Başvuruları
banner818

İngiltere vize başvurularını yapmak isteyenler, Ankaraantlaşmasi sitesinde sunulan hizmetlerden faydalanabiliyor. Bu site üzerinde, vize başvuruları için neler yapılabileceği, başvuru şartları gibi tüm bilgiler yer alıyor. Siteleri üzerinden verdikleri hizmetleri ile insanlara doğru bilgiler vermeye çalışıyor ve yapılacak işlemleri kolaylaştırıyorlar. Ankara antlaşması vizesi başvurusunda bulunacak olan kişiler, Türkiye ya da İngiltere’de bulunduklarında yapabiliyorlar.

Bilgi Verilen Konular

Ankara anlaşması vizesi sitelerinde, tüm ziyaretçilerine ihtiyaç duyabilecekleri her konuda bilgi veriyorlar. Ankaraantlasmasi.com sitesine erişim yapar her kullanıcı site tasarımının konulara göre bölümlere ayrılarak yapıldığını görebiliyor.

Sitede yer alan konular şunlardır;

  • Ankara anlaşması vizesi
  • Ankara anlaşması kapsamında vize uzatma başvurusu
  • Ankara anlaşması süresiz oturma izni
  • Ankara anlaşması ile İngiliz vatandaşlığı başvurusu
  • İngiltere vize türleri

Bu bilgi bölümlerinde, aradığınız detayları bulabiliyor ve hazırlıklarınızı ona göre yapabiliyorsunuz. Sitede üzerinden sorulan bazı sorulara cevap vererek ziyaretçilerini bilgilendirmeye çalışıyorlar.

Ankara Anlaşması Vizesi Başvurusu

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve reşit yaşa gelmiş olanlar, istenilen şartları taşıdıklarında vize başvurusunda bulunabiliyor. Vize onayını alanlar, İngiltere’de kendi işlerini kurabiliyorlar. İngiltere’de iş kurmak isteyenlerin yeterli sermaye ve iş deneyimine sahip olması ve bunu ispatlamaları isteniyor. Site içerisinde yer alan tüm bölümleri inceleyerek neler yapabileceğinizi öğrenebiliyorsunuz.

Vize Uzatma Başvurusu

Ankara anlaşması İngiltere vizesi alarak İngiltere’ye gidenler, 1 yıl sonra vize uzatma ihtiyacı duyabilirler. Ankaraantlasmasi.com sitesindeki ilgili bölümde, vize uzatma işlemleri için neler yapmanız gerektiği ve ne kadar uzatabileceğiniz yer alıyor. Yapılan başvurularda, şartlar uygun görülürse, vize süresi 3 yıla kadar uzatılabiliyor. Vize uzatmaları ile 5 yıl İngiltere’de kalanlar, 5 yıl sonra süresiz oturma izni alabiliyor.

Ankara Antlaşmasına Göre Süresiz Oturma İzni

Serbest meslek sahipleri, toplam 5 yıl İngiltere’de kaldıktan sonra süresiz oturma izni alabiliyor. 5 yıl oturma süresini doldurmadan başvuru yapılamamaktadır. Bu sitede, vize başvurusundan, süre uzatımı ve süresiz oturma iznine kadar tüm hizmet seçeneklerini bulabilirsiniz. Diğer vize türleri, öğrenci vizesi, ziyaretçi vizesi, evlilik vizesi, iş vizesi türleridir. Ankara anlaşması İngiltere vizeleri için başvuru şartlarını öğrenebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

kaynak : https://csslegal.com 

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER