Borç kapatma kredisini hangi bankalar veriyor?

En düşük faiz ile borçları kapatmanın yolu

Borç kapatma kredisini hangi bankalar veriyor?

Borç kapatma kredisi veren bankalar arayışınız varsa bu vereceğimiz bankalardan bütün kullandığınız kredi kartları ile ihtiyaç kredisi borçlarınızı tek bankaya taşıyıp ödeme yapabilir ve ödeme gücünüzü azaltabilirsiniz. Özellikle ihtiyaç kredisi ödemelerinde zorluk yaşayanlar ve birikmiş kart borcu olanlar borç kapatma kredisi adı ile verilen bu kredilere başvurularını yapabilirler. Bu krediler genel olarak ihtiyaç kredisi adı altında verilir.

Eğer borç kapatma kredisi alıp tüm banka borçlarınızı kapatacaksanız bankaların sizler için uyguladığı şartlar vardır. Bu şartlara %100 uygun olmanız gerekiyor. Transfer kredileri alabilmeniz için borçlarınızın icralık olmaması da şartların başında. Genel olarak müşteriler bu kredilerde icralık borçları kapatmak için başvuru yapmak isterler. Ama böyle bir durum söz konusu değildir. İcralık olan müşteriler, kredi skoru kötü, banka sicili bozuk olan kişilerdir. Bu sebeple banka başvuruları otomatik olarak olumsuz olur. Şimdi dilerseniz sizlere borç kapatma kredisi veren bankalar hangi şartlarda kredi verir bunun bilgilerini verelim.

Borç Kapatma Kredi ve Şartlar

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin ihtiyaç kredi borcu, kredi kartı borcu ve KMH borcu bulunması durumunda bu kredileri alabilirler. Konut kredisi ve taşıt kredisi için bu kredilerin alınmadığını söylemek isteriz. Eğer borçlarınızı ödeyemeyecek durumdaysanız ve tek bir bankada tüm borçlarınızı toplamak istiyorsanız bu kredileri alarak rahat bir nefes alabilirsiniz.

18 yaşından büyük olan, kredi notu 1000 ve üstünde olan, kredi ve kredi kartları borcunu ödemekte zorlanan, gelir belgesi olan ve düzenli iş yerinde çalışan kişiler borç kapatma kredileri kullanabilirler. Kredi alacaksanız ve araştırma yapıyorsanız en uygun faiz oranları ile işlem yapan ve hızlı başvuru yapabileceğiniz bankaları sizler için sıraladık. İşte bankalar.

Vakıfbank Borç Kapatma veya Birleştirme Kredisi

Ülkemizin en köklü bankalarından ve devlet bankası olan Vakıfbank en çok tercih edilen bankaların başında gelmektedir. Vakıfbank birleştiren kredi ve borç transfer kredisi vermektedir. İlk tercih sadece kart borçlarınız var ise birleştiren kredi olmalıdır. Bu krediyi aldığınızda devlet destekli olarak alacak ve sadece kart borçlarınızı kapatabileceksiniz. Ayrıca bankada 100.000 TL’ye kadar olan tüm banka borçlarınız için yeni bir kampanya başlamıştır. Uygun faiz oranları ile bu krediyi almak istiyorsanız banka şubelerine direk gitmeniz ve başvuru yapmanız gerekiyor. Her iki kredi içinde ayrı faiz oranlarından faydalanacaksınız. 100.000 TL üzeri krediler için bankaya ipotek verebilirsiniz. Aldığınız borç transfer kredileri 60 ay vadeli olacaktır.

Şekerbank Borç Kapatma veya Transfer Kredisi

Şekerbank daha fazla emeklilere yaptığı bu kampanyayı bu yıldan itibaren herkese yapmaya başlamıştır. Bütün banka kart ve ihtiyaç kredileri borçlarınızı toplayarak bu bankada kapatma kredisi almanız mümkündür. Bu krediyi almak istediğinizde borçlarınız kadar bir gelir belgenizin de olması gerekiyor. Ayrıca sadece kredi borçlarımı taşımak istiyorum derseniz bu krediyi alamazsınız. Banka tüm borçları kapatmak isteyecektir. Eğer emekli olarak bu krediye başvuru yaparsanız da emekli maaşınızı bankaya taşımanız istenecektir. Başvuru yapmak istiyorsanız sadece banka şubelerine gidip direk başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank Borç Kapatma Kredisi

Denizbank 65 bin liraya kadar olan tüm borçlarınızı kapatıp kendi bankasından verdiği kredi ile sizlere 60 ay vadeli imkan tanımaktadır. Eğer kart borçlarınızı ve ödemekte zorlandığınız kredileriniz varsa ayrı ayrı ödemek yerine tek bir bankada bu borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Denizbank emekliler dahil herkes için bu kredi kampanyasını başlatmıştır. Banka şubelerine giderek istediğiniz zaman kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay almanız durumunda tüm banka borçlarınız ödenecek ve kapatma yazılarını getirdikten sonra eğer üstüne para almak istiyorsanız kalan limiti alabileceksiniz.

Borç kapatma kredisi için en çok tercih edilen bankaları sizlere verdik. Ziraat Bankası, ING, TEB, Garanti BBVA gibi bankalardan da anında kredi işlemleri yaparak tüm banka borçlarınızı tek bir bankada ödeme konusunda destek alabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER