Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesine sahip olmadan kredi çekmek isteyenler bu haberi dikkatle okuyun

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi son yıllarda en çok tercih edilen ve başvurusu yapılan bir kredi çeşidi olmuştur. Sizde eğer bankalardan sorunsuz bir şekilde para almak istiyorsanız ve ihtiyacınızı hemen görmek istiyorsanız gelir belgesiz kredi veren bankalardan bankanın istediği şekilde başvuru yapmanız gerekiyor. Çünkü bankalardan kredi alacak olan kişiler acil nakit sıkıntısı olduğunda başvuru yapmaktadır. İşlemlerinde uzun sürmesini istemedikleri için hemen kredi başvurusu yapmak ve anında kredisini hesaba atmak istemektedirler. Bu sebeple gelir belgesiz kredi müşteriler için en cazip kredi başvuru şekli olmuştur.

Her bankanın bu kredi kampanyasından yaptığını söyleyemeyiz. Daha çok kredi veren bankalar bu kredileri sizlere sunmaktadır. İhtiyaç kredilerinde en çok tercih edilen banka şubeleri üzerinden sizde banla politikasına uygunsanız başvurunuzu bırakabilirsiniz. Bu krediler bankalardan değil de daha çok uzaktan başvurularla işlem yapmaktadır. Uzaktan olarak başvuru sistemlerinin başında mesajla başvuru gelmektedir. Ayrıca online ve internet başvuruları da gelir belgesiz olarak kredi almanızı sağlayacaktır.

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Bu işlem için bankalardan kredi başvurusu yaparak ne kadar kredi onayı alacağımızı öğrenmemiz gerekiyor. Bankalar kişilerin sicillerine göre bir limit oluştururlar. Özellikle sms atarak yapacağınız kredi başvurularında bankalar direk TC KİMLİK Numaranızdan sizin sicilinize bakar ve hemen otomatik olarak ne kadar kredi alabileceğinizi görürler. Bu sistem ülkemizde sağlıklı çalışan ve müşterilere sıkıntı çıkarmayan bir sistemdir.

Eğer başvuru için bir kredi sicilinizin, kredi skorunuzun olduğunu düşünüyorsanız hemen başvurunuzu vereceğimiz bankalardan yapabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi aldığınızda ister banka şubesinden nüfus cüzdanınız ile isterseniz de hesabınız varsa internet üzerinden bankaya gitmeden hemen kullanım yapabilirsiniz. Üstelik internet üzerinden kullanacağınız kredileri hafta sonu dâhil kullanabilirsiniz. Şimdi başvuru yapabileceğiniz bankalar hakkında sizlere bilgiler verelim.

Garanti BBVA Belgesiz Kredi

Bu bankadan belgesiz olarak 100 bin liraya kadar istediğiniz zaman kredi alabilirsiniz. Bunun için bankanın resmi internet sitesine girerek kredi başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Başvurunuz onay aldıktan sonra hesabınız yoksa hesap açabilir veya bu işlerle uğraşmak istemiyorsanız banka şubesine nüfus cüzdanınızla giderek hemen onaylı limit kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Bu bankadan kredi alacak olan müşteriler en az 3 aydır yani 90 gün sigortalarının yatması gerekiyor. Eğer yeni işe başladıysanız diğer kredi başvurusu yapacağınız bankalara başvurularda bulununuz.

Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Oluyor mu?

Belgesiz kredilerin başvurularını genel olarak gerçekten belgesi olmayan, çalışmayan ve öğrenci olan kişiler yapmaktadırlar. Bu kişilerin bir kredi skoru olduğu zaman istedikleri bankadan gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirler.

  • Denizbank SMS Kredi ve Denizbank WEB Kredi
  • Finansbank SMS Kredi
  • Akbank Direkt Kredi
  • İş Bankası İŞCEP Kredisi
  • TEB Online Kredi
  • Enpara İhtiyaç Kredisi
  • Aktifbank Nkolay Kredi
  • ING İhtiyaç Kredisi ve ING Web Kredisi
  • Yapı Kredi Bankası Online Kredi

Bu bankaların kredi çeşitleri ile birlikte gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer bu bankalarda bir hesabınız varsa internet bankacılığı şifresi alarak internet üzerinden banka şubesine gitmeye gerek duymadan kredinizi alabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Avantajlı mı?

Bu kredinin avantajı olduğu kadar dezavantajları da vardır. Örneğin bankalar krediler için faiz uygulaması yaparlar. Gelir belgesiz ve hemen verilen krediler genellikle yüksek oranlarla verilmektedir. Çünkü bankaya gitmeden, dosya masrafı olmadan, imza atmadan kredi aldığınız için bankalar daha yüksek faizlerle bu kredileri verirler. Ayrıca internet bankacılığı şifrenizi bilen birisi sizin cep telefonunuzdan girerek kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi onaylatıp kendi hesabına atabilir. Bu durumda şifrenizi sürekli olarak değiştirebilirsiniz.

Gelir belgesiz kredilerin avantajı ise istediğiniz her saat başvuru yapabilir ve onaylı limiti anında hesaba atabilirsiniz. Bankaya gitme derdi olmayan bu kredileri 18 yaşından büyük olan herkes kullanabilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER