Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Türkiye'de en hızlı kredi kartı veren bankalar hangileri? Detaylar haberimizde...

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Ülkemizde özellikle son yıllarda kredi kart kullanımında iyice yükselmiş durumdayız. Çünkü artık nakit para kullanamaz olduğumuzdan ve alışverişlerimizi sürekli kart ile yaptığımızdan bizlere daha cazip gelmektedir. Kredi kartı özellikle internet üzerinden yapılan indirimli alışverişleri de kapsadığı için bankalardan bu kartlar için başvurular sıklıkla yapılmaktadır. Bankalarda bu kart başvurularını gördüğünden sürekli olarak kart kampanyaları yaparak müşterileri daha çok başvuru yapmaya teşvik etmektedirler.

Kredi kartı başvurusu yapacak olan müşterilerde bu işlemleri en hızlı yapan, anında onay veren bankaların kredi kartlarına başvurmak istemektedirler. Bu başvurular genellikle hızlı sonuç veren ve yüksek limitli kart veren bankalardır. Dilerseniz şimdi sizlere bu bankaların kart başvuruları hakkında bilgiler verelim.

ING Bonus Kredi Kartı

Hızlı ve kolay kredi kartı almak için ilk tercihiniz ING olabilir. Bu banka Bonus özellikli olarak kredi kartı vermektedir. ING özellikle çalışan ve emekli olan kişilere ayrı kredi kartı imkanı tanıyor. Başvuru yaptıktan sonra kredi kartınızın ne kadar limitle onaylanacağını da görebilirsiniz. Kart başvurusu için banka şubeleri, resmi internet sitesi ve banka ATM’lerini kullanabilirsiniz. Başvurunuz onay aldıktan sonra sizi genel müdürlükten arayacaklar ve adres bilgilerinizi alacaklardır. Kredi kartınız onaylandıktan sonra kurye ile belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank ülkemizde en çok reklamlarına rastladığımız kredi kartıdır. Yüksek limitli olarak hizmet veren bu karta başvuru yapar yapmaz ne kadar hızlı onay aldığınızı göreceksiniz. Banka şubeleri ve resmi internet sitesi üzerinden kart başvurusu yapabilirsiniz. Akbank kredi kartı size Axess özellikli verilecek ve yaptığınız tüm alışverişlerde indirimli kazançlar sağlayacaksınız.

Hızlı kredi kartı almak istiyorsanız da bazı Akbank şubelerinde anında kart basımı yapılmaktadır. Özellikle merkezi konumdaki bankalarda kredi kartı başvurusu yaptığınızda kart başvurusu onaylanırsa hemen basıp size verecekler ve sizde kullanmaya başlayacaksınız. Kredi kartı almak için bu yöntemi de deneyebilirsiniz. Ama bu şekilde kart alacaksanız bu bankaya başka türlü başvuru yapmayınız.

ICBC Bank Bonus Kredi Kartı

Fazla kimsenin bilmediği bu bankadan sizde istediğiniz zaman kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra hızlı bir şekilde onay alabilir ve yüksek limitli kart sahibi olabilirsiniz. ICBC Bank şubelerinden yapacağınız kredi kartı başvurusu aynı gün içinde değerlenir. Daha sonra kredi kartı onayı ve limiti sizin cep telefonunuza gönderilir. Adresinize kartınız geldikten sonra şifresini oluşturarak kullanabilirsiniz. Bu kredi kartı da BONUS özellikli bir kart olduğu için yaptığınız tüm alışverişler size BONUS puan kazandıracaktır.

Finansbank Card Finans Kredi Kartı

Banka şubelerinden hemen onay alıp kart bastırmak istiyorsanız QNB Finansbank şubelerinden de bu işlemi yapabilirsiniz. Banka politikasına uygun olan müşterilerin anında kart başvurusu onaylanacaktır. Bu kredi kartı size card finans özellikli olarak verilecektir. Kredi kartınızı aldıktan sonra yaptığınız üye işyerlerindeki alışverişlerde para puan kazanabilirsiniz. Bu kazandığınız puanlar size daha sonra nakit olarak geri dönecektir. Finansbank üzerinden kredi kartı kullanan müşteriler ayrıca nakit sıkıntısı olduğu zaman taksitli nakit avans ve acil kredi alabilirler. 10.000 TL’ye kadar verilen bu para sadece kart sahiplerine verilmektedir. Ayrıca Fenerbahçe ve Trabzonspor taraftarları da özel kart başvurusu yapabilirler.

Vakıfbank World Kredi Kartı

Ülkemizin kamu bankası Vakıfbank, World özellikli kredi kartlarını müşterilerine sunmaktadır. Hızlı ve anında başvuru yapacağınız bu kredi kartları yüksek limitli olarak müşterilere verilir. Banka şubesi, ATM, Müşteri hizmetleri ve internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Banka kredi skorunuz iyiyse hemen onayı görebilirsiniz. Kartınız onay aldıktan 1 hafta sonra adresinize teslim edilecektir.  World özellikli kartı kullandığınızda yaptığınız alışverişlerde indirim kazanacak ve taksitli alışveriş yapabileceksiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER