İş Bankası kredi kartı ile ilgili büyük değişiklik!

İş Bankası şubesi bulunmayan yerlerde, PTT ATM'leri üzerinden İş Bankası kredi kartı ödemesi kabul ediyordu. Bu uygulama artık sona erdi!

İş Bankası kredi kartı ile ilgili büyük değişiklik!

İş Bankası şubesi bulunmayan yerlerde, PTT ATM'leri üzerinden İş Bankası kredi kartı ödemesi kabul ediyordu. Bu uygulama artık sona erdi!

İş Bankası kredi kartı müşterilerine önemle ilgilendiren bir açıklamada bulundu! İş Bankası öncesinde müşterilerine gönderdiği mail ile kredi kartı müşterileri ve kredi kartı ödemeleri için aldığı kararı açıkladı. 1 Mart 2021 tarihi itibari ile uygulama yürürlüğe girdi. PTT'nin ATM'lerinden gerçekleştirilen İş Bankası kredi kartı ödeme uygulaması artık kullanılmıyor. Köklü bankalarımızdan biri olan İş Bankası kredi kartının yüz binlerce kullanıcısı bulunuyor. İş Bankası ise bankanın kredi kartı kullanan müşterileri için önemli bir karara imza attı. Bankadan gelen duyuru sonrasında kredi kartı müşterileri kredi kartı ödemelerini 1 Mart Tarihi itibari ile PTT üzerinden artık gerçekleştiremiyorsunuz. İş Bankası'ndan müşterilerine gelen açıklamada “bankamız 1 Mart 2021 tarihi itibariyle kredi kart müşterilerimiz için PTT ATM'lerinden gerçekleştirilen borç ödeme uygulaması yürürlükten kaldırılacaktır. Borç ödeme işlemlerinizi dilerseniz İş Bankası mobil uygulaması üzerinden, işte cep uygulamasından, Çağrı merkezlerinden veya ATM'ler üzerinden anda gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza para yatırmak gerektiğinde İş Bankası veya bankamatiği yok ise İş Bankası hesabınıza PTT üzerinden EFT gönderebilirsiniz. İyi günler dileriz” diye müşterilerine mail göndermiştir.

Bu uygulama ile ilgili detaylı bilgi almak ve bankacılık işlemleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, müşteri iletişim merkezinden, mobil uygulama üzerinden, resmi internet sayfasından anında bilgi alabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER