Kolay Kredi Veren Bankalar Hakkında Detaylı Bilgiler

Türkiye'de borçları yapılandırmak isteyen vatandaşlar kolay kredi veren banka arayışına başladı.

Kolay Kredi Veren Bankalar Hakkında Detaylı Bilgiler

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte banka ürünleri artık kolay işlemler yapılan bir hal almıştır. Bu durumda tamamen sisteme dayalı olan kredi başvuruları bile bu teknolojiden nasibini almıştır. Kolay kredi başvurusu yapmak isteyenler bu bankaları araştırmaya başladıklarında karşılarına birçok yeni başvuru yöntemi çıkmaktadır. Bu başvuru yöntemlerinin başında internet kredileri gelmektedir. Kolay kredi veren bankalar artık müşterilerini bankaya kadar yormadan, imza atmadan, evrak vermeden kredi almalarını sağlamaktadırlar. Sizlerde bu bankalardan ihtiyaçlarınız kadar başvuru yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler bankaların uyguladığı özel politikalara uygun müşteri olmaları gerekiyor. Özellikle de anında onaylı kolay kredi almak için kredi skorunuzun epey bir yüksek olması, daha önceki banka çalışmalarınızın da iyi olması gerekmektedir. Bankalarda avukatlık durumunuz yoksa başvurunuzu yapabilirsiniz. İşte şimdi başvuru yapacağınız ve kolay kredi alacağınız bankalar.

Aktifbank N Kolay Kredi Başvurusu

Slogan olarak “Kredi notunu dert eme” diyerek ihtiyaç kredisi kampanyası başlatan Aktifbank kolay kredi veren bankaların başında gelmektedir. Eğer özel bankalardan kredi skorunuz yüzünden başvuru yapamıyorsanız Aktifbank ile 30 bin liraya kadar 60 ay vadeli kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Kredi onayı aldığınızda krediyi bankadan değil adresinizde kullanacaksınız. Resmi internet sitesi üzerinden hemen başvuru yaparak hemen sonucu görebilirsiniz.

İş Bankası Kolay Kredi

Kolay kredi alabileceğiniz bir diğer banka İş Bankası’dır. Bu banka üzerinden hemen başvuru yapmak istiyorsanız internet bankacılığı kullanmanız gerekiyor. 50 bin liraya kadar kredi imkanı veren İş bankası İŞCEP üzerinden sizlere uygun faizlerle ihtiyaç kredisi vermektedir. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra onay almanız durumunda bankaya gitmeden hemen hesabınıza onaylanan tutarı atabilirsiniz. Kredi skoru yüksek olan kişiler bu krediye başvuru yapabilirler.

Garanti BBVA Kolay Kredi

İsim değişikliğinden sonra özellikle banka kredilerinde yeni kampanyalar yapan Garanti BBVA, kolay kredi vermeye devam etmektedir. Garanti BBVA üzerinden 100 bin liraya kadar 60 ay vadeli krediyi resmi internet sitesi üzerinden veya banka şubelerinden kimlikle istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Anında kredi başvurunuz değerlendirilir ve onay olup olmadığı söylenir. Kullanmak isterseniz onaylanan tutarı da anında kullanabilirsiniz. Bu bankanın müşterileri ayrıca onaylı kredileri internet üzerinden hesaba atarak da kullanabilirler.

Ziraat Bankası Kolay Kredi

Ülkemizdeki kamu bankası Ziraat Bankası kendi bankası üzerinden maaş alan müşterilere her zaman kolay kredi imkanı tanımaktadır. Maaş aldığınız şubelere giderek 100 bin liraya kadar kredi başvurunuzu hemen yapabilir ve 1-2 dakika içinde onay alıp almadığınızı görebilirsiniz. Ziraat Bankası kendi müşterisi olmayan müşterilere de uygun faizlerle kredi imkanı verip aynı gün sonuç verecektir. Başvuruları sadece Ziraat Bankası şubelerinden yapmanız gerekiyor.

Denizbank Kolay Kredi

İhtiyaç kredilerinde hızlı ve kolay kredi veren bankalardan birisi de Denizbank olmuştur. Denizbank üzerinden mesaj atarak veya internet sitesine giriş yaparak kolayca başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için kredi skorunuzun yüksek olması önemlidir. Kişiye göre faiz uygulanan bu bankadan onay almanız durumunda banka şubelerine giderek kredinizi sadece kimlik götürerek kullanabilirsiniz. Yeni işe başlayanlar, çalışmayan sigortasız kişiler, emekliler, öğrenciler, işçiler bu krediye başvuru yaparak ihtiyaçlarını giderebilirler.

Enpara Kolay Kredi

Enpara.com ülkemizde ilk dijital banka olarak hizmet vermiş ve Finansbank ortaklığı ile kurulmuş bir bankadır. Bu bankanın müşterisi olsun olmasın herkes 50 bin liraya kadar kredi başvurusu yapabilir. Kredi onayı alırsanız adresinize ziyaret edilerek krediniz kullandırılacaktır. Enpara kolay kredi başvurusu yapacak olan müşteriler resmi internet sitesindeki başvuru formunu doldurabilirler. Kredi şartları Finansbank politikalarına göre verilmektedir.

Sizlere bu yazımızda en kolay kredi alacağınız bankalar hakkında bilgiler verdik. Kredi başvurusu yapacaksanız hepsine birden sakın başvuru yapmayınız. Bu şekilde onaylanacak olan kredileriniz bize olumsuz olarak size dönüşü sağlanacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER