Para İhtiyacı Olanlar Müjde! Temel Destek İhtiyaç Kredisi Alabilirsiniz..! İşte, Detaylar…

Devlet tarafından pandemi sürecinde verilen temel destek ihtiyaç kredisi alamayanlar için güzel haberler geldi. Koronavirüs salgını döneminde düşük faizlerle sunulan ve vade farkı fazla olan kredilerden faydalanamayan kişiler için müjde verildi! Kredi alamayan kişiler için 3 Bin TL ödeme yapılıyor! İşte, detaylar…

Para İhtiyacı Olanlar Müjde! Temel Destek İhtiyaç Kredisi Alabilirsiniz..! İşte, Detaylar…

Devlet tarafından verilen temel destek ihtiyaç kredisi alamayanlara güzel haber geldi. Bu kapsam dahilinde pandemi sürecinde kredi alamayan kişiler için 3 Bin TL ödeme yapılıyor. Oldukça fazla talep geldiği için bu taleplere bağlı kalarak bankalar tarafından kişilere yeniden kredi imkanı verildi.

Kredi Başvuruları Devam Ediyor!

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç vasıtasıyla vatandaşa sunulan temel ihtiyaç kredisiyle ilgili bazı açıklamalar yapıldı. Şeref Malkoç tarafından ifade edilenlere göre vatandaşlar bir konu üzerinde yoğun talepte bulunmuştur. Bu yıl içerisinde ekonomik sıkıntı çeken vatandaşlar bankalardan kredi talep etmeye başlamıştır. Pandemi yılı içerisinde devletin verdiği kredilere başvurular oldukça artış göndermiştir. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından vatandaşlara 3 Bin TL ile 10 Bin TL arasında 6 ay ertelemeli kredi verilmiştir. Bankalar tarafından verilen krediye başvuru yapan kişiler genellikle 5 Bin TL altında kazancı olan kişiler olmuştur.

Bankalar tarafından ihtiyaç kredisi başvuruları durmak bilmeden devam ediyor. Siz de bu kredilere başvuru yapabilmek için kamu bankalarına gidebilir ya da bankaların resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 20:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER