Paykasa Yeni Dönem

Paykasa Yeni Dönem

Dünyanın en çok kullanılan sanal para birimi olan Paykasa her geçen gün yeniliklerine bir yenisini daha ekliyor. Kaliteli ve güvenilir hizmetleri sayesinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Paykasa bozdurma konusunda pratik yöntemler sunuyor.

Özellikle kredi kartları kullanmaktan hoşlanmayan ya da herhangi bir kredi kartına sahip olmayanlara hitap eden ön ödemeli kart uygulaması olan Paykasa satın alma işlemi de oldukça kolaydır. Bunun için yapılması gereken tek şey Paykasa yetkili şubesinden Paykasa kart satın alınmasıdır.

Bu işlemden sonra sunulan tek kullanımlık kod üzerinden online alışveriş ödemeleri pratik bir biçimde gerçekleştirilebilir. Alışverişleriniz için yeteri miktardan bakiye satın alabildiğiniz Paykasa uygulaması üzerinden işlemlerinizi yaptıktan sonrasında ise özel kod numarası sistem tarafından pasif konuma dönüştürülüyor.

Resmi Paykasa Bayisi Nedir?

Dünyanın birçok ülkelerinde ve Türkiye'de de bulunan resmi Paykasa bayisi pek çok özelliklere sahiptir. Müşterilerin özellikle dolandırılmaması açısından gerekli tüm önlemleri almıştır. Tek kullanımlık özelliğe sahip olması sebebiyle kredi kartında meydana gelebilen dolandırıcılık ya da güvenlik sorunları gibi tehlikeli durumlardan korunmasını sağlıyor. Güvenilir alışverişin adresi olan resmi Paykasa bayisi üzerinden Paykasa kart satın alınabilir. Ya da resmi web sitesi üzerinden online olarak da sipariş verilebilir. Uygun Paykasa hizmetlerinin de yer aldığı resmi Paykasa bayisinden bu sayede kullanıcılar çeşitli indirimli kampanyalardan da faydalanabiliyor.

Paykasa Kartlar Hangi Ülkeden Çıkışlıdır?

Paykasa kartlar İngiltere çıkışlıdır. Bu sebeple de Paykasa sanal kartlar Euro para birimi cinsinden bakiye yüklemesi olabiliyor. Sonrasında kullanıcılar tercihi doğrultusunda Euro para birimini yeniden Türk Lirası'na kolayca dönüştürebiliyor. Paykasa sanal kartlarda internet üzerinden yapılması gereken alışverişlerde gerek duyulan TL miktarı Paykasa karta yüklenirken Euro para birimi üzerinden hesaplama yapılmasında yarar bulunuyor.

Paykasa Kart Hakkında Merak Edilenler Nasıl Öğrenilebilir?

Paykasa kart hakkında merak edilen konular hakkında Paykasa resmi şubesinden veya Paykasa canlı destek hattı üzerinden bilgi alınabilir. Paykasa kart satın alındıktan sonra kartın kullanımı, kartın özellikleri hakkında tüm ayrıntılar öğrenilebilir.

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa kullanılabilmesi için ilk olarak güvenilir ilgili siteler üzerinden Paykasa sanal kart satın alınmalıdır. Kullanımı son derece basit olan Paykasa kart satın alınma işleminden kısa süre sonrasında müşterilerin belirtmiş olduğu e-posta adresine 16 haneden oluşan kart numarası yollanıyor. Ayrıca çeşitli güvenlik numaraları da kullanıcıların e-posta adresi üzerinden gönderiliyor. Müşteriler Paykasa harcamalarında gönderilen numaralara gerek duyarlar. Ödemeler sırasında Paykasa seçeneği tercih edilmesi ise Paykasa kart kullanımının ilk adımıdır. Müşteriler sonrası aşamada ise Paykasa kart bakiyesindeki miktarı baz alarak ilgili boşluk alanlarına kart bilgileri girerek ödemelerini onaylayabiliyor.

Paykasa Fiyatları Nasıl Belli Oluyor?

İlk olarak Paykasa bozdurma işlemi için güncel Euro kurunun bilinmesi gerekiyor. Paykasa fiyatları pek çok kullanıcılar tarafından bilinenin aksine sabit bir fiyata sahip değildir. Paykasa kartın üzerinde sabit alanda yer alan tek bölüm ise kartın bakiyesidir.

Diğer bir ifadeyle Paykasa fiyatları durumu ne olursa olsun sistem tarafından farklı bir yenilik olmadığı müddetçe Paykasa kart bakiyesi 10 Euro üzerinden hesaplanıyor. Müşterilerin 10 Euro fiyat tarifesine sahip olan Paykasa kart için ödeyeceği TL miktarı ise güncel Euro fiyat kuru üzerinden hesaplanıyor.

Çünkü Euro güncel kuru anlık değişebildiğinden net fiyat anlık Euro'nun TL üzerinden dönüşümü sonrasında ortaya çıkabilir.

Bu sebeple kur yükselmesine bağlı olarak kullanıcılar normalden biraz daha yüksek fiyat tarifesinden Paykasa kart satın alabiliyor. Kullanıcılar kur yükselmesinden sonrasında da bilinçli bir şekilde hareket ederek düşük fiyat tarifesinden Paykasa sahibi olabiliyor. Bunun için yapılması gereken tek şey kaliteli ve güvenilir Paykasa bayisinden Paykasa kart satın alınmasıdır.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 19:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER