Paykwik Kart

Paykwik Kart

Yurtiçinde ve yurt dışında ödeme yapmak için kullanabileceğiniz paykwik kart ile artık ödemeleriniz %100 güvenli. Dolandırılmamak için tercih edilen yeni nesil ödeme seçeneği, kredi kartı bilgilerinizi hiç bir site ile paylaşmadan, ödeme yapmanızı sağlayan paykwik kart ile mümkün. Sanal ödeme mantığı ile çalışan paykwik ödeme sistemi, kartınızda bulunan bakiyeyi tüm dünyada kullanabilmenize de olanak sağlamaktadır. Kullanıcı dostu olması ve yüksek teknolojili güvenlik önlemleri ise, günümüzde en çok tercih edilen para yatırma sistemlerinin başında gelmesini açıklamaktadır. Paykwik kart ile zaman kaybı olmadan ödeme yapabildiğiniz gibi, kullanmak istediğinizde de herhangi bir işlemi beklemeniz gerekmez.

Dünya çapında geçerli bir ödeme sistemi olan paykwik, ne sizden herhangi bir aidat nede katılım ücreti istemektedir. Satın alması da kullanması kadar kolay olan paykwik kart ne zaman kullanmak isterseniz, satış fiyatı dışında hiç bir ücret ödemeden sayfamızdan satın alabilirsiniz. Üstelik hiç bir üyelik gerektirmez.

Paykwik kart ile ödeme yapmak bizlere hangi avantajları sağlıyor ?

Ödeme aracı olan paykwik kart kullanmadan ödeme yapılan örnekleri düşündüğümüzde, kişisel bilgilerinizi ve kart bilgilerinizi girmeden almak istediğiniz ürünlere hiçbir şekilde ulaşamamaktasınız. Günümüzde teknoloji nasıl adım adım gelişmekte ise güvenlik açıkları da aynı şekilde adım adım çoğalmaktadır. Bu durum bizlere her gün yeni riskler yaratmaktadır. Kişisel bilgilerinizi paylaştığınızda, siparişinizin size ulaştırılması için site üzerinde bu bilgilerin kayıtlı kalması gerekmektedir. Oysa paykwik kart ile ödeme yapmak istediğinizde tamamen anonim, sadece teslimat için girdiğiniz bilgiler kalmaktadır. Üstelik paykwik olarak ödediğinizde Tc kimlik numarası ve kredi kartınızın bilgileri paylaşmaya gerek kalmamaktadır. Alışveriş yaptığınız site ne kadar büyük olursa olsun gözden kaçırılan en ufak hatada kullandığınız siteden bilgilerinizin çalınma riski mevcuttur.

Paykwik kart tercih edildiğinde ise;

  1. Kişisel bilgileriniz
  2. Vatandaşlık bilgileriniz ( TC kimlik no)
  3. Kredi Kartı bilgileriniz

Tamamen size özel ve saklı kalmaktadır.

Güvenlik haricinde size sağladığı avantajlar ise; İstediğiniz zaman ödeme yapabilmek, tüm dünyada geçerli bir para birimine sahip olmak, aldığınız paykwik kart içerisindeki bakiyenin tam 1 sene geçerli olması, onay vermediğiniz sürece kullanılamıyor olması ve kişiye özel üretiliyor olması olarak sıralanabilmektedir. Üstelik paykwik satın alma konusunda sizlere konu hakkında uzman, uzun süredir türkiye resmi paykwik bayisi olan sitemiz yardımcı olmaktadır.

Detaylı bilgi için : https://www.paykwikcartal.com

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 12:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER