Türkiye’nin ilk Global Lisanslı Kripto Para Borsasından Dev Çekiliş

Türkiye’nin ilk Global Lisanslı Kripto Para Borsasından Dev Çekiliş

Kripto para borsası öncülerinden olan Thodex.com 4. yılını birbirinden güzel hediyeler dağıtarak kutluyor.

Yatırım Yaparak Porsche Kazanmak ister misiniz? Thodex firması 4. Yılını birbirinden güzel hediyeler dağıtarak müşterileri ile birlikte kutluyor. Kripto para borsası öncüsü olan firma ABD merkezli ve global değeri olan FinCen MSB lisanslı kazanan ilk kripto para borsası olma özelliği ile de öncü konumdadır. Güvenilir kripto para borsası Thodex ile işlemlerinizi güven içerisinde yapabilirsiniz.

Thodex Ortaklık Sistemi (Affiliate) İle Kazandırıyor

Sadece kendi yaptığınız işlemler ile değil ortaklık sisteminden üye yaptığınız her kişi için çekişiliş hakkı kazanabilirsiniz. Dev kampanya ile hem güvenli yatırımın hem de birbirinden güzel hediyelerin keyfini çıkarabilirsiniz. Güvenliği en üst seviyede tutan Thodex firması, kullanıcılarının yaptığı her işlemi saklı tutarak 3. Şahısların eline geçmesini engelleyecek güvenliğe sahiptir. Tüm bunları kullanıcılarının güvenliği için yapan firma aynı zamanda ABD merkezli ve global çapta değeri olan FinCen MSB lisansına sahip tek firma konumdadır.

Türkiye’de kripto para borsası konusunda öncü olan firma aynı zamanda destek almak isteyen müşterilerine 2 dk altında geri dönüş sağlayarak bu alanda da rekoru elinde bulundurmaktadır. Hem Kripto Para Hem Thodex Kazandırıyor sloganı ile dev bir kampanya düzenleyen firma birbirinden güzel hediyeler dağıtıyor.

Kripto Parada Türkiye’nin Yüzü Thodex’ten Dev Çekiliş

4. yılını ve aldığı lisansı kutlayan kripto para alım satım denildiğinde akla gelen Thodex kullanıcılarına yatırım yaparak kazanmanın yanında hediyeler dağıtarak kazanma fırsatı sunmakta. Yatırım yaparak Porsche kazanmak Thodex ile mümkün. Kampanya kapsamında siteye üye olan ve alım satım işlemi yapan her üye hediyeler kazanmaktadır.

 • 1 adet Porcshe Panamera 4
 • 100 adet Apple Watch
 • 50 adet Sony PlayStation 4
 • 30 adet iPhone 11
 • 30 adet Samsung S10
 • 50 adet Macbook Air ve 500 adet Thodex Hediye Kiti (Bluetooth hoparlör, mobil şarj aleti, defter-kalem seti, termos) hediyeleri verilecektir.

Birbirinden değerli ve güzel hediyeleri kazanmak sizlerin elinde. Yapmanız gereken sadece üye olmak ve alım satım işlemlerinize başlamak. Hem yatırım yapacak hem de birbirinden güzel hediyeler kazanacaksınız.

Katılım Koşulları

Kripto para alım satım borsası Thodex ile çekilişe katılabilir ve birbirinden güzel hediyeleri kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece siteye ücretsiz üye olmak ve işlem yapmak. Aynı zamanda sisteme dahil ettiğiniz her bir üye için çekiliş hakkı kazanma şansınız da artıyor.

 • 3. Seviye üyeliğini tamamlayan her kullanıcıya 1 çekiliş hakkı kazanacaktır.
 • 10.000,00 TL veya 10.000,00 TL’ye eş değer olan kripto varlık ya da dolar hacmine ulaşan her kullanıcı 1 çekiliş hakkı kazanacaktır.
 • Affiliate sistemine kayıtlı olup, bu sistem aracılığı ile www.thodex.com isimli platformuna 3. Seviye üyeliğini tamamlamış 5 yeni üye kazandıran her kullanıcıya 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Söz konusu ikramiyelere dair vergi ve gümrük giderleri bulunduğu ülkenin yasalarına uygun olarak talihli tarafından karşılanacaktır.
 • Thodex çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Katılımda verilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Thodex sorumlu tutulamaz.
 • Bu çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 • Thodex firması kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm bu koşulları yerine getirdikten sonra çekilişte çıkacak hediyenizi beklemek kalacaktır. Hem yatırım yapıp hem de birbirinden güzel hediyeler kazanmak için en doğru adres Thodex.

Kaynak: https://www.thodex.com/tr/cekilis

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER