En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Erman Toroğlu'nun Flaş Trabzonspor Sözleri

Trabzonspor Videoları 22.11.2021, 10:06

A Spor'da spor gündemini yorumlayan Erman Toroğlu, "Trabzonspor puan farkını daha da açarsa, Trabzonspor'u diğer grup ile birleştirmek için durdurup aşağı çekmek lazım. Bunu geçmiş yıllarda yaşadık. Başakşehir'in şampiyon olduğu sezonki rezillikler yaşanır mı, merak ediyorum. Söylediklerimi unutmayın." İfadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
Zorlu 2 hafta önce
Adam doğru söylüyor. Bu akşamdan sonra her türlü senaryoya hazırlıklı olalım.
Çünkü biz bu ayak oyunlarını 1996, 2004, 2011 ve 2019 da çok acı bir şekilde gördük yaşadık. TS un şampiyonluğu söz konusu olunca bütün şer güçlerin (siyasiler başta olmak üzere TFF, MHK, HAKEM, MEDYA, YAYINCI KURULUŞ çetelerinin nasıl işbirliği yaptıklarını, anamızın ak sütü şampiyonluklarımızı nasıl çaldıklarını hep birlikte gördük yaşadık. Daha şimdiden ayak oyunları başladı. İleride kademe kademe sahneye koyacakları çok çirkef oyunları var.
Maden "O SENE BU SENE" diyorsak sadece saha içerisinde değil her alanda, iş adamlarıyla, basınıyla, taraftar grupları ile seyirciyle, yönetim ve sahadaki oyuncu ile bütünleşmek, sabırlı olmak, dolduruşa gelmemek, tahriklere kapılıp istenmeyen olaylara sebebiyet vermemeliyiz.
Okan 2 hafta önce
Var ya yemin olsun bir tek sen varsın bizi kollayan
Çebi61 2 hafta önce
Alışığız bunlara bekliyoruz bunları zaten gaziantepte iptal edilen golü unutmadık a.ömür faul yaptı diye alanya maçında da ömürüm ayağını kırmaya giren caulker un yaptığı harekete burak kırmızı vermeyi faul bile verilmediğini
Zekeriya 2 hafta önce
Bu gördüklerinizi bildiklerini mahkemeye tasiyin ve Trabzonsporun calinan sampiyonluklari tescillensin.