Başkan Kurt asker uğurladı

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, vatani görevini yapacak asker ve ailesi ile bir araya geldi.Emek Mahallesi’nde düzenlenen asker eğlencesine katılan Başkan Kurt, askere gidecek olan Şahin Uysal ve ailesinin heyecanına ortak oldu. Kurt,...

Başkan Kurt asker uğurladı

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, vatani görevini yapacak asker ve ailesi ile bir araya geldi.

Emek Mahallesi’nde düzenlenen asker eğlencesine katılan Başkan Kurt, askere gidecek olan Şahin Uysal ve ailesinin heyecanına ortak oldu. Kurt, geceye katılanlarla tek tek selamlaşarak sohbet etti. Çanakkale’de bulunan acemi birliğine teslim olacak Uysal’ı mutlu gününde yalnız bırakmayan Başkan Kurt, Uysal’ın sağ salim geri gelmesini diledi. Kazım Kurt, Şahin Uysal ile karşılıklı kaşık havası oynamayı da ihmal etmedi.

Başkan Kurt katıldığı asker eğlencesinde yaptığı konuşmada, “Bugün bir gencimiz için de onurlu ve gururlu bir gün. Biz kardeşimize güveniyoruz. Allah’ın izniyle sağ salim gidip dönmelerini diliyoruz. Bu genç adamın bu görevi layıkıyla yapacağına inanıyoruz. Görevlerini bitirip geri gelmelerini temenni ediyoruz. Asker kardeşim gözün arkada kalmasın vatan sana ailen bize emanet” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER