Odunpazarı Gökmeydan’da 6 bin kişilik iftar

Odunpazarı Belediyesi Ramazan Ayının ilk gününden beri mahallelerde gerçekleştirdiği iftar programlarına devam ediyor. Son olarak Gökmeydan Mahallesi’nde gerçekleştirilen iftar programına yaklaşık 6 bin kişi katıldı.Odunpazarı Belediyesi;...

Odunpazarı Gökmeydan’da 6 bin kişilik iftar

Odunpazarı Belediyesi Ramazan Ayının ilk gününden beri mahallelerde gerçekleştirdiği iftar programlarına devam ediyor. Son olarak Gökmeydan Mahallesi’nde gerçekleştirilen iftar programına yaklaşık 6 bin kişi katıldı.

Odunpazarı Belediyesi; 75. Yıl, Gündoğdu, Emek, Yenikent, Orhangazi, Osmangazi ve Vişnelik Mahallesi’nde gerçekleştirdiği iftar yemeğinin ardından Gökmeydan Mahallesi’nde iftar yemeği verdi. Spor Parkı yanındaki alanda gerçekleşen iftar programına Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel ile çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar programında oruçlarını açan vatandaşlar, dileklerini ve sıkıntılarını birebir Başkan Kurt’a iletti. Vatandaşlar ile bir süre sohbet eden Başkan Kurt; vatandaşların dilek, şikâyet ve isteklerini dinledi.

“Önümüzdeki günler Türkiye için aydınlık günler olacak”

İftar programında konuşan Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, katılan bütün hemşehrilerine ayrı ayrı teşekkür etti. Alanda bulunan Kızılay çadırında kan veren Başkan Kurt, daha sonra Gökmeydan Mahallesi esnafını ziyaret etti. Esnafla bir araya gelen Başkan Kurt, 24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimlerde mutlaka oy kullanılması gerektiğini belirtti. Türkiye’nin kötü günler yaşadığını belirten Başkan Kurt, bu nedenle de 24 Haziran seçimlerinin Türkiye için hayati önem taşıdığının altını çizdi.

Odunpazarı Belediyesi Ramazan etkinlikleri, mahallelerde verilecek iftar yemekleri ile devam edecek. Bir sonraki iftar programı 5 Haziran Salı Günü (bugün) Büyükdere Mahallesi Cemevi Toprak Saha’da gerçekleşecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER