4 Büyük Kulüp Başkanı Sözcü'yü Tercih Etti

Sözcü Gazetesi ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın arasında gerginlik tavan yaparken, 4 büyük kulüp başkanı tavrını gösterdi.

4 Büyük Kulüp Başkanı Sözcü'yü Tercih Etti

“2020 torbasından felaket ve gözyaşı çıktı” manşetiyle anonslanan haberde Ayasofya’nın açılışını yorumlayan gazeteye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tepki gecikmemişti.

Bu gelişme üzerine Recep Tayyip Erdoğan gazeteye karşı tavrını net şekilde gösterirken,"Ben Sözcü gazetesini okumuyorum. Kimse de lüzumsuz yere buna para verip almasın." şeklinde tepkisini göstermişti.

Sözcü Gazetesi ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında adeta kılıçlar çekilirken, yaşanan gelişme dikkat çekti.

4 BÜYÜK KULÜP BAŞKANI SÖZCÜ'YE ÖZEL AÇIKLAMA YAPTI

Türkiye'de büyük kitlelere hitap eden Trabzonspor, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe kulübünün başkanı 2021 yılında ilk özel röportajını Sözcü Gazetesi'ne vermeyi tercih etti.

Milyonlarca taraftar Sözcü Gazetesi üzerinden takımlarının başkanlarının haberini okurken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu gelişme sonrası alacağı tavır merak konusu olmaya başladı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 19:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim özer
ibrahim özer - 2 hafta Önce

Ben Elazığdan yazıyorum.sözcünün borazanlığını bırakmazsanız.fanatik Trabzonspor taraftarı olarak bir daha haberts haberlerini okumayacağım.

Recep midi
Recep midi - 2 hafta Önce

Yaziklar olsun diyorum 4 kulup devlete karsi geliyorlar .....yaziklar olsun!

Murat şen
Murat şen - 2 hafta Önce

Bir Trabzon spor taraftarı olarak yaziklar olsun baskanımıza sozcu gazetesine vertigi robortajtan dolayi ve devledi karsisina aldigi icin

Kurtoğlu
Kurtoğlu - 2 hafta Önce

Yazıklar olsun....

Tuganay
Tuganay - 2 hafta Önce

Sözcü Cumhuriyetin sözcüsüdür satilmis pacavralarin ve ein yobazlarinin düsmanidir.Yunan kazansaydi diyenler Sözcüye düsmandir

Tuganay
Tuganay - 2 hafta Önce

Sadece cumhuriyet dusmanlarinin yorumlarinimi yayinliyorsunuz?

Yılmaz
Yılmaz - 2 hafta Önce

Helal haberts haberi beğendim

Ali bekci
Ali bekci - 2 hafta Önce

Bende


SIRADAKİ HABER