Akçay Maçın Ardından Neler Söyledi?

Osmanlıspor teknik direktörü maçın ardından konuştu.

Akçay Maçın Ardından Neler Söyledi?
Osmanlıspor teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay maçın ardından konuştu.

"İstekliydik, maçı istedik artı taktik olarak Trabzonspor'un etkili kenar oyuncularının arkamıza geçmesine izin vermedik. Yusuf'un tek ayaklı olması onun markajını kolaylaştırdı. Uzun boylu oynayan forvetlerine orta yaptırmadık. Trabzonspor gol yollarını kapatmak önceliğimizdi. Yüksek bir konsantrasyon ile maça devam ettik az hata ve fiziksel güç ile büyük bir camiaya karşı kazanmak bizi memnun etti.


Haddini bilmek çok önemli futbolda. Bu nedenle temkinli ve özenli gitmek gerekiyor. Önceliğimiz bu ligde kalıcı hale gelmek ardından Allah ne takdir etmişse onu yaşayıp göreceğiz." ifadelerine yer verdi.
Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2015, 20:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
ts 28
ts 28 - 4 yıl Önce

trabzona hoca olan fantazi peşinde koşuyor formsuz mehmet ekiciden merkez orta saha çıkarma peşindeler madem aytacı oynatacaksın medyaniyi niye alıyon cavandayı çıkarıp aytaç alıyor hayırlı işler hocam. okay gelene dek biz daha çok koltukları döveriz. geçmiş olsun. bence onuruda birkaç maç dinlendirmesi gerek...

Kamıl
Kamıl - 4 yıl Önce

Trabzona karsı aslansınız hepıniz şerefsizler

Gökhan Alaca
Gökhan Alaca - 4 yıl Önce

Futboldan anlamayan hocalar değil,yöneticilerdir Akçay futbol dersi verdi resmen taktikleri mukemmel 10 kişi dağıttılar trabzonsporu helal olsun.

Cesur
Cesur - 4 yıl Önce

Şu Trabzonlu hocalar bize karşı oynayıp kazandıklarında, neden o kadar sevinirlir. Birde Fenerli hocalara bakın, Fenerbahçe'ye karşı oynayıp kazandıklarında adeta yas tutuyorlar. O yüzden Fenerliler gibi asla olamayacağız.

SIRADAKİ HABER