Beşiktaş Arda Turan Haberlerini Yalanladı

Uzun bir süredir ismi Galatasaray ile anılan Arda Turan’ın Medipol Başakşehir kulübüyle sözleşmesini feshetmesinden sonra yeni yeni iddialar gündeme atıldı. Son iddia ise Arda Turan’ın Beşiktaş’a gideceği olmuştu. Beşiktaş resmi web sitesi üzerinden yaptığı bir açıklamayla bu iddiayı yalanladı.

Beşiktaş Arda Turan Haberlerini Yalanladı

Medipol Başakşehir ile Galatasaray arasında oynanan maçta Fatih Terim ile samimi görüntüler veren Arda Turan’ın haftalardır Galatasaray’a gideceği iddia ediliyordu. Son olarak Fatih Terim ile yönetimin arasının açıldığı ve bir kısım yöneticinin Arda Turan’ı oy kaybedebilecekleri düşüncesiyle istemediği belirtiliyordu. Bu söylentiler üzerine medyada Arda Turan’ın Beşiktaş takımıyla anlaşmak üzere olduğu yönünde haberler çıktı.

Beşiktaş tarafından resmi web sitesinden yapılan açıklamada bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Bu haberleri servis eden kişilerin Asbaşkan Emre Kocadağ ve Arda Turan’ın geçmişte çekilmiş bir fotoğrafı üzerinden iddiada bulunduğunu ifade eden açıklamada Arda Turan’ın transferinin söz konusu olmadığı da açıklandı.

Bu açıklamadan sonra gözler yeniden Arda Turan ve Galatasaray cephesine çevrildi. Milli oyuncunun kariyerine hangi kulüpte devam edeceğinin önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 13:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER