Cevat Kol İstifa Etti

Cevat Kol, kendi hesabı yerine yanlışlıkla kulübün resmi hesabından yaptığı paylaşım sonrasında istifa etti.

Cevat Kol İstifa Etti
banner818

Hekimoğlu Trabzon FK'da medya sorumlusu olarak görev yapan Cevat Kol, şahsi hesabı yerine kulübün hesabı üzerinden paylaşımda bulununca istifa etti.

Bir süredir Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü'nde görevini sürdüren Cevat Kol,"Yaptığım hata yüzünden Hekimoğlu Trabzon FK’dan kulübümüz zarar görmesin diye bugün itibari ile istifa ettim. Yanlışlıkla aşağıdaki paylaşımımı kulübün resmi hesabında paylaştım. Kısa süre içinde kaldırdım. Sonuç itibariyle fark edildi. Kendi hatam yüzünden kulübün zarar görmesi doğru olmazdı. Bu yüzden görevimden kendi isteğimle ayrıldım. Desteğiniz için teşekkür ederim" dedi.

KULÜPTEN YAPILAN AÇIKLAMA

Hekimoğlu Trabzon Kulübü'nden yapılan açıklamada "Kulübümüz Medya Sorumlusu Cevat Kol, kendi şahsi sosyal paylaşım hesabından yaptığı açıklamayı, yanlışlık sonucu kulübümüz medya hesabından paylaşmış ve bunun üzerine kulübümüzün zarar görmemesi ve yanlış bir algının oluşmasına mahal vermeme adına görevinden ayrılmıştır." ifadeleri kullanıldı.
Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2020, 13:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin
Metin - 1 ay Önce

Gerçekten çok doğru yazmışsınız Bahçeli’yi bu ülke hak etmiyor allenen bölcülük yapıyor Kılıçdaroğluna böyle davranacağına onu sağa sola çekiştiren akp genel başkanına tavır yapsın yada en iyisi o partinin başından ayrılsın

Ofli
Ofli - 1 ay Önce

Doğru bu ülkeye kilicdaroglu denilen hdp is birlikcisi yakisiyor

Ofli
Ofli - 1 ay Önce

Işine gelmeyen yorumu yazma bahçeli adamdır

Sedat
Sedat - 1 ay Önce

Ülkeyi Kılıçdaroğlu yönetmiyor eğer birinin elini sıkmayacaksa akp genel başkanın elini sıkmamalı muhalefet olduğunu unutup yamaklık yapmayı unutsun biran önce

Refo
Refo - 1 ay Önce

En azından adam gibi adam boş adamlar onu eleştirir anca. Başka söz yazmaya gerek yok

yilmaz Topal
yilmaz Topal - 1 ay Önce

Bunun icin istifa mi edilir Dogru sozun o hesabi bu hesabimi olur.

SIRADAKİ HABER