Erdal Hoş'tan Flaş Sözler

Abdullah Avcı'nın Galatasaray maçı öncesi söylemlerinden yola çıkarak yorumda bulunan Erdal Hoş dikkat çeken ifadeler kullandı.

Erdal Hoş'tan Flaş Sözler

TRT Spor'da yayınlanan Futbol Aklı programında gündemi yorumlayan Erdal Hoş, yöneticilerin ve başkanların taraftar dilini kullanmasına tepki gösterdi.

Erdal Hoş kamuoyu önünde tartışan futbolun idarecilerinin ortalığı yangın yerine çevirdikten sonra beraber tatile gittiklerini dile getirirken dikkat çeken ifadeler kullandı.

Erdal Hoş,"Oyundan daha çok keyif alacağız aslında. Bu çatışma kültürünü bir eğlence haline getirdik. Burada da samimiyetsizlik var. Bu kadar çatışma durumu varsa birbirimizle konuşmayalım o zaman. Çünkü öyle olmuyor. Bu kadar çatışan adamlar sonra beraber tatile gidiyor. Birbirlerine gırtlak gırtlağa sonra tatilde görüyoruz o adamları. Millet sizin yüzünüzden birbiriyle küs. Bu işten hiç para kazanmayan adamlar, amca çocukları birbiriyle konuşmuyorlar. Ama siz yapıyorsunuz sonra gidiyorsunuz tatile. Sıkıntı şu, bizde yöneticiler taraftar olmak istiyor, futbolcular taraftar olmak istiyor. Sosyal medyada bu taraftar dilini kullanıyor. Eskiden kulüp başkanına kahve diliyle konuşma derdik. Şimdi kahve dili sosyal medya." diyerek tepkisini gösterdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER