Fenerbahçe'de Koronavirüs Şoku

Fenerbahçe'de 1 personelin koronavirüs testi pozitif çıktı.

Fenerbahçe'de Koronavirüs Şoku

Fenerbahçe, salı günü tüm futbolcular, teknik ekip ve çalışanlara yapılan koronavirüs testinin sonucunda bir personelinin virüse yakalandığı açıkladı.

Fenerbahçe'de salı günü tüm futbolcular, teknik ekip ve çalışanlara yapılan koronavirüs testinin sonucunda bir personel çalışanının virüse yakalandığı ortaya çıktı.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada,

"Kulübümüz tarafından Samandıra Can Bartu Tesislerimizde 5 Mayıs Salı günü tüm futbolcu, teknik ekip ve çalışanlarımıza Covid-19 tanı testi yapılmıştır.

Yapılan bu ilk testlerin elimize bu akşam ulaşan sonuçlarına göre Samandıra çalışanlarımızdan birinin sonucu pozitif tespit edilmiş, bir diğer çalışanımız da şüpheli durumdadır. İki çalışanımızın da sağlık durumu detaylı takibe alınmış, yarın ikinci teste gireceklerdir.

Bu olay neticesinde, takımımızın yarın yapacağı antrenman iptal edilmiştir.

Konu hakkında gelişmeler oldukça kulübümüz tarafından tekrar bilgilendirme yapılacaktır." denildi.

TRABZONSPOR'DAN YAPILAN AÇIKLAMA;

Değerli Fenerbahçe Ailesi, Bir çalışanınızda Covid-19 testinin pozitif çıktığını diğer çalışanınızda virüse dair belirtiler olduğunu büyük bir üzüntüyle öğrendik. Camianıza geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, çalışanlarınızın kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Remzi üst
Remzi üst - 3 ay Önce

Bir trabzonspor taraftari olarak Bence gerçek dost kulubumuz olan fener bahçe kulubune geçmiş olsun diyorum

SIRADAKİ HABER