Fenerbahçe Kadıköy Stadı’ndan Skandal Görüntüler! Tribün Yasağı Kalktı mı?

Fenerbahçe Galatasaray derbisinde Fenerbahçe’nin kural tanımamazlığı tüm hızıyla devam etti. Yetkililer yaşananlara seyirci kalıyor!

Fenerbahçe Kadıköy Stadı’ndan Skandal Görüntüler! Tribün Yasağı Kalktı mı?

Pandemi nedeniyle TFF’nin taraftar yasağını delen Fenerbahçe Kulübü, tribünleri holiganlarla doldurdu.

Karşılaşma öncesi İstiklal Marşı okunurken, Galatasaraylı futbolcuya küfürlü tezahüratlar yapan Fenerbahçeli taraftarlar, sosyal medyada büyük tepki topladı.

Arda Turan’ın da Fenerbahçeli taraftarlarla kısa süreli gerginlik yaşadığı gözlenirken, sokağa çıkma yasağı ve taraftar yasağına rağmen tribünlerde holiganlık yapanlara göz yumulmasına futbol severler sosyal medya üzerinden büyük tepki gösterdi.

Tribünde holiganlık yaparak rakip takımı etki altına alınmasına yetkililerin sessiz kalması da tepki gösterilen diğer bir konu oldu.

Galatasaraylı taraftarların gösterdiği tepkilere Trabzonsporlu taraftarların da destek verdiği görüldü.

Ayrıca Fenerbahçeli taraftarların küfürlü tezahüratlarının yer aldığı videolar sosyal medyada paylaşım rekoru kırmaya devam ediyor.

Kaynak: HaberTS.com

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 19:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Siyasetbahçe
Siyasetbahçe - 2 ay Önce

Siyasetin takımı: FENERBAHÇE!

mutlu
mutlu - 2 ay Önce

Ülkemizde yasaklar Covid 19 ile ilgili yasaklar bitti mi ? Bu ne saygısızlık insanların mücadelesine virüs yokmuş gibi seyirci alınmış. Böyle görüntüler oluştuğunda sokaktaki vatandaşın da tepkisi oluşuyor bu konuda mücadele eden görevlilere.. Bir an önce bu konuda daha dikkatli olunmak zorunda aksi takdirde eski günler çok uzak değil

Ksenos
Ksenos - 2 ay Önce

Tribünde bakan var üstelik. Tam rezillik gerçekten. Ayıp

SIRADAKİ HABER