Hekimoğlu Trabzon'un Örnek Davranışı Türkiye Gündeminde

Trabzon temsilcisi Hekimoğlu FK, maddi imkansızlıklar nedeniyle Trabzon'a gelemeyeceklerini açıklayan Şanlıurfaspor'un masraflarını üstlendi.

Hekimoğlu Trabzon'un Örnek Davranışı Türkiye Gündeminde

Sosyal medya, dün gece eşine pek rastlanmayan bir olaya sahne oldu.

"Maddi imkansızlıklardan dolayı Pazar günü deplasmanda karşılaşacağımız Hekimoğlu Trabzon maçı için Trabzon'a gidilemeyecektir." şeklinde bir açıklamaya yayınlayan Şanlıurfaspor'un paylaşımını alıntılayan Hekimoğlu Trabzon FK; "Hafta sonu karşılaşacak olduğumuz  Şanlırfaspor'un maddi imkansızlıklar dolaysıyla Trabzon'a gelemeyeceklerini öğrenmiş bulunmaktayız. Yönetim Kurulu olarak Şanlıurfaspor'un bütün masraflarını karşılamak   istediğimizi kamuoyunun bilgilerine sunarız." diyerek, rakibine büyük bir jest yaptı.

Söz konusu paylaşım sosyal medyada beğeni rekoru kırarken, bu durum gece saatlerinde Türkiye gündemine girdi.

Şanlıurfaspor'dan bu jeste karşılık, sabah saatlerinde yapılan açıklamada; "Kardeş şehir Trabzon'un güzide kulübu Hekimoğlu Trabzon'un deplasman masraflarımızı karşılamaları ile ilgili ince ve nazik düşüncelerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, masraflarımızın yönetim kurulumuz tarafından karşılandığını kamuoyuna belirmek isteriz." ifadeleri kullanıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER