İsmail Kartal'dan Flaş Trabzon Yorumu

Fenerbahçe bu sezonki son iç saha maçında Karagümrük'ü ağırlayacak. Sarı-lacivertlilerde teknik direktör İsmail Kartal, müsabaka öncesi açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 15.05.2022, 18:32 15.05.2022, 18:38
İsmail Kartal'dan Flaş Trabzon Yorumu

Fenerbahçe bu sezonki son iç saha maçında Karagümrük'ü ağırlayacak. Sarı-lacivertlilerde teknik direktör İsmail Kartal, müsabaka öncesi açıklamalarda bulundu. İsmail Kartal; "Öncelikle bugün Fenerbahçe taraftarlarımızın çoluk çocuk ailece bugünki maça gelirken Trabzonlu taraftarlar tarafından saldırıya uğramışlar. Hoş şeyler değil, sonuçta futbol oynuyoruz. Daha sağ duyulu olmamız daha saygılı olmamız gerekiyor. Ailelerin baya mağdur olduklarını duyuyoruz." dedi.

İsmail Kartal'ın, Trabzonspor taraftarlarına yapılan sözlü tacizi görmemezlikten gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (18)
Muhammet özen 2 ay önce
Ne ekersen onu biçersin, senin hadsiz, saygısız yöneticilerin uzun süredir tarla ekip sürüyor, Allah hepinizin belasını versin, sizin taraftarlar çok temizdir, kimbilir neler yapmıştır, size yüz veren şu kalitesiz federasyon, mhk, yalaka basın medya temizlenmediği sürece sizler bu ülke futbolunun dibine çooook dinamit koyarsınız, beter olun, kudurun çatlayın
K.Berber 2 ay önce
İsmail Aga sen işine bak.kafayı TS ile bozdunuz.
Cemil 2 ay önce
Terbiyesi İsmail görüntülerin öncesini izle
Doğru Söz 2 ay önce
Tipik FB zihniyeti. Sanırlar ki bu büyük şampiyonluğun medya ve eğlence kısmının önüne geçebilecekler. Trabzonspor'un kutlamaları sınırları aştı. Dünya izliyor. Dünya.
Lazali 2 ay önce
Eğer söylenenler doğruysa yapılanları asla tasdik etmiyorum. Ancak İsmail Kartal ve Patronu ortamı olabildiğince germeye ve bu olayların oluşması için en uygun ortamın hazırlanmasına olduğunca çaba sarfettiker. Eğer amaçları o değildiyse de yaptıkarının böyle bir ortamın oluşmasına çanak açtığını ben bir duyarlı Türk vatandaşı ve Trabzonlu olarak dostça bir şekile söylüyorum, eğer bunu ilk defa benden duyuyorsanız demek ki etrafınızda hiç dostunuz kalmamış. Dostlarınızı yeniden değerlendirmeniz gerekir. Bazı hukuk devletlerinde ortamı germeye vatandaşları birbirine düşman edecek ortamının oluşmasına ortam sağlayacak kişiler hakkında Toplum barışını bozmaya çalışmak suçlamasıyla dava açıyorlarmış, öyle duyumlar alıyoruz
Doğru Söz 2 ay önce
Bak İsmayıl. Kafayı Trabzonspor'la yersen işini doğru yapamazsın ve puan farkı açılır böyle.
Şampiyonu tebrik ederler. Çamur atmaya çalışırsan balçık sana yapışır.
Ahmet celik 2 ay önce
İsmail Kartal .başkanın Ali koca sor ortamı kim gerdiyini ota sende iyi biliyorsun.Isiniz kücünüz yalan ve algı yapmak
Ademoğlu 2 ay önce
Bir aileye saldırıyı kınıyorum. Biz sadece rakibiz düşman değiliz. Bu iki takım taraftarları içinde gecerli.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın