Önce Özür Dilediler! Sonra Videoyu Kaldırdılar

Rus ekibi CSKA Moskova, Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille'de forma giyen Milli oyuncumuz Yusuf Yazıcı'yı sezon sonuna kadar kiraladığını açıklamıştı. Açıklamayı skandal bir sosyal medya paylaşımı ile yapan CSKA Moskova, paylaşımı kaldırıp özür diledi.

FUTBOL 20.01.2022, 11:52
Önce Özür Dilediler! Sonra Videoyu Kaldırdılar

Lille'den Yusuf Yazıcı'yı renklerine bağlayan CSKA Moskova tanıtım videosu nedeniyle özür diledi.

CSKA Moskova, transfer tanıtımında "Yusuf, burası Rusya! Burada birçok Natasha var!" yazısını yazdı. Ancak bu açıklama nedeniyle daha sonra CSKA Moskova'dan özür geldi.

CSKA Moskova TV Genel Yayın Yönetmeni Katerina Kirilcheva, "Medya grubumuzun yayınladığı sunum videosu için içtenlikle özür dilerim. Başlangıçta tamamen farklı bir senaryo planlandı ve onaylandı. Ancak oyuncunun varlığı olmadan uygulanamadı. Zamanın az olması nedeniyle böyle bir fikir ortaya atıldı ve açıkça görüldüğü üzere uygunsuz ve saldırgan bulundu. Bir kez daha taraftarlarımızdan, özellikle kadınlardan ve Yusuf'tan özür diliyoruz." denildi.

Rusya Futbol Federasyonu Etik Kurulu Başkanı Andreev ise "Aptalca bir video! Kadınlarımız hakkında saldırgan bir paylaşım. Böyle şaka mı olur? Etik kurulumuz bu durumu değerlendirecek." sözleriyle tepki gösterdi.

Yorumlar (2)
ABDURRAHMAN AYDIN 6 ay önce
Sen Trabzonspor gibi bir sevdayı bırak git. Eeee... sonuç Rus ligi. Allah akıl fikir versin. Daha bunlar iyi günlerin Yusuf kardeşim. Gönlümden şöyle max beş takım sayabileceğim takımların bir tanesinde oynamandan yanaydı ama işte ama. Kalaydın da şu takımı şampiyon yapıp gitseydin ne olurdu. Çok ah aldın çok. Ama Allah yine de yolunu açık eylesin.
ts 6 ay önce
Sanki türküler yakılmamış gibi oy nataşa nataşa diye, büyütülecek bir mesele degil