Sadi Tekelioğlu'ndan Flaş Karar

Trabzonspor’un eski teknik direktörü Sadi Tekelioğlu, Kadırga Spor programının konuğu oldu.

Sadi Tekelioğlu'ndan Flaş Karar

Kadırga TV ekranlarında yayınlanan Kadırga Spor programında Serkan Genç’in sorularını yanıtlayan Trabzonspor’un eski teknik direktörü Sadi Tekelioğlu, takım satın alacağını açıkladı.

Ahmet Ağaoğlu ve yönetimin kendisini rakip olarak gördüğünü de belirten Tekelioğlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

‘’Bir kaç arkadaş ile bir kulüp satın almayı düşünüyoruz. Ankara’da Altındağ ile ilgileniyoruz. İsim vermekte sakınca görmüyorum. Mesela Niğde var el değişmek istiyorlar. Girişimler yapıyoruz. Süleyman Hurma gidip Karagümrük’ü aldı ve yapılabildiğini gösterdi. 1461 Trabzon’u 3.Lig mücadelesi verirken istedim ama bize vermediler. Biz üretime dayalı bir kulüp olacağız. Ankara’da yaptığım yatırımlarım var onları değerlendireceğim. Olmazsa BAL liginden bir takım alacağım. Hocası ile başkanı ile yönetimi ile kulüp nasıl idare edilir nasıl yönetilir bunu göstereceğim. 1461 Trabzon’u BAL ligindeyken istedim yine vermediler. Anladık ki mevcut yönetim Ağaoğlu ve yanındaki arkadaşlar bizi rakip olarak görüyorlar. Onlara protokolü siz yapın avukatınızı yanınıza alın dedim. Ne istiyorsanız yazın istediğiniz oyuncuyu bedava alın dedim. Ramazan Övüç’ü o dönem Bafra’dan aldım. 2 maç oynadığında yer yerinden oynamıştı. Ama benim karşımda Trabzonspor yok. Ahmet Ağaoğlu ve yönetimi bunu bana sağlamadı.’’

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gençağa
Gençağa - 3 hafta Önce

Yakışır,profesyonel liglerde olabildiğince fazla Trabzon takımı olmalı

Ali KIRKBİR
Ali KIRKBİR - 3 hafta Önce

habu adamın değerini bilemediler. altyapıyı bu hocadan daha iyi bilen idare eden brisi yok. ama her nedense bir türlü altyapıyı güvenipte bu adama vermediler veremediler.

Raif Demir
Raif Demir - 3 hafta Önce

Eğer yapabilirler ve başarabilirlerse gerçekten çok iyi olur ama ne kadar acıdır ki insanlar çalışan, çabalayan insanları rakip görüyor, istiyorlarki sadece onlar yapsın, kimse bir şey başarmasın. çok üzücü.

Zekeriya
Zekeriya - 3 hafta Önce

Gercekten Sadi hocanin degerini bilmemediler. Nedense Trabzonsporda baskanlar her zaman basarili olabilecekleri kendilerine rakib görüyorlar. Ben baskan olsam alt yapiya Sadi tekeli oglunu yine kazandiririm hatta dedigi gibi bir klübü almasini saglarim. Trabzondan ne zaman 1. lig de takimlar cogalirsa Trabzonspor daha cok kazanacakdir. Kiskanmayi birakin da bir birinize destek olun.

Mustafa koç
Mustafa koç - 3 hafta Önce

Sadi hoca Trabzon ve Türk futbolunun büyük bir değeridir. Trabzon şehri sadi hoca ve diğer başarılı hocalar yetiştirdi fakat bu şehir bu hocaların değerini bilmedi bilemedi. Hepsi başarılı oldu ve sayısız başarılar kazandılar. Trabzonspor ise maalesef siyasetin oyuncağı oldu. Gelen yönetimler akp,nin boyunduruğu altına girdi ve her istediklerini yaptılar. En son A.avcinin Trabzonsporun başına gelmesi maalesef bu anlayışın bir ürünüdür. Bu şehir kendi evlatlarıyla başarılı olmuştur görülüyorki yine öyle olacaktır.

SIRADAKİ HABER